• Piątek, 15 listopada 2019
  • Godz. 1:31
  • Imieniny: Alberta, Leopolda
  • Czytających: 6813
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Grali w piłkę na Orliku

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 13 września 2011, 13:17
Aktualizacja: 15:42
Autor: PAW
Fot. OSiR Wałbrzych
Na Orliku w GZS nr 2 przy ul. 11 Listopada 75 przy współpracy z OSiR–em odbyły się dwa Gminne Turnieje Piłki Nożnej w ramach Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera D. Tuska

W turnieju wzięło udział łącznie 90 dziewcząt z wałbrzyskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.W kategorii dziewcząt starszych zwyciężył zespół UKS Olimpijczyk w składzie:

Gajek Natalia
Kołek Wiktoria
Anioł Dominika
Gazda Ewa
Woźniak Justyna
Łuczak Iwona
Wesoły Paulina
Krajeńska Ewelina
Pieczarka Marta
Wodniak Nikola
Opiekun Aneta Siodłak.

2. PG nr 9
3. PG nr 2

W kategorii dziewcząt młodszych pierwsze miejsce wywalczył zespół z PSP 21 w składzie:

Świeczek Zuzanna
Frączkowska Paulina
Rubajczyk Julia
Fołta Paulina
Wojtasiuk Dominika
Kuśtak Kinga
Bojzan Justyna
Chomicka Agata
Fikus Joanna
Oleksy Anna
Opiekun Aneta Siodłak.

2. PSP 26
3. Dzikie Koty PSP 37

Zwycięski zespół dziewcząt starszych będzie reprezentował Wałbrzych w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 19 września w Żarowie, natomiast młodsze dziewczęta z PSP 21 zagrają eliminacje wojewódzkie 20 września w GZS nr 2 w Wałbrzychu - godz 13.30

Na Orliku w GZS nr 2 przy ul. 11 Listopada 75 grali chłopcy starsi (rocznik 1998 – 1999). Złoto dla PG nr 11 wywalczyli:

1. Komar Maciej
2. Macki Łukasz
3. Stach Mateusz
4. Olejniczak Kamil
5. Saramak Paweł
6. Buczynski Marek
7. Dąbrowski Bartosz
8. Dereń Marcin
9. Stawiany Wojciech
Opiekun Mikołaj Grzeszek

2. PSP 22
3. PSP 37

I MIEJSCE DLA PSP 37 w turnieju Piłki Nożnej chłopców rocznik 2000 – 2001 o puchar D. Tuska, który odbył się na Orliku przy GZS nr 2 w Wałbrzychu.

Zwycięska drużyna grała w składzie:
1. Sierakowski Krystian
2. Pałczyński Patryk
3. Haba Michał
4. Sowik Alan
5. Kapałka Kamil
6. Osowski Mikołaj
7. Maleczek Mateusz
8. Kraczkowski Kevin
9. Kraczkowski Patryk
10. Tokarz Przemysław
Opiekun: .Karolina Dębowska gratulujemy

2. Wałbrzyskie Biedronki z 22
3. Wałbrzych Czarni

Zwycięski zespół chłopców będzie reprezentował Wałbrzych w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 21 września w Boguszowie-Gorcach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~;) 13-09-2011 16:05
Rzuty karne w turnieju dla dzieci :)
~;) 13-09-2011 17:21
Rzuty karne w turnieju dla dzieci :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group