Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 2621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Grand Prix Idol 2016

Sobota, 3 grudnia 2016, 10:58
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Grand Prix Idol 2016
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Zamku Książ odbyła się uroczysta, XV Gala Sportu Grand Prix Idol 2016.

Prowadzony od 2002 roku cykl Grand Prix Idol to projekt Wałbrzyskiego Klubu Biegacza „Podzamcze”, obecnie Podzamcze - Zamek "Książ", który zrzesza osoby propagujące zdrowy styl życia, czynnie uprawiające sport. W ramach projektu co roku w naszym regionie organizowanych jest wiele imprez sportowych, których uczestnicy podczas startów zbierają punkty do ogólnej klasyfikacji Idola.

Projekt poza wyłonieniem najlepszego, najwszechstronniejszego zawodnika i zawodniczki ma również na celu aktywizację i integrację środowiska miłośników aktywnego spędzania czasu, rozpowszechnianie różnych dyscyplin sportowych, a także promocję regionu wałbrzyskiego.
Od 16 stycznia do 25 listopada 2016 roku w ramach projektu Idol w naszym regionie odbyło aż 19 imprez sportowych a do nagród nominowanych zostało 27 zawodników w 15 kategoriach.

Uroczyste podsumowanie całorocznych zmagań w ramach Grand Prix Idol 2016, występy artystyczne, oraz wręczenie nagród laureatom odbyło się w Sali Maksymiliana, natomiast w Sali Krzywej zorganizowano wystawę związaną z projektem. Nie zabrakło też szampana i jubileuszowego tortu.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group