Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1650
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grażyna Łobaszewska wystąpi jutro w A Propos

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 11 listopada 2009, 19:29
Aktualizacja: 19:33
Autor: Muza
Fot. apropos
Koncert „najczarniejszej z białych kobiet” rozpocznie się o godz. 19. Mamy bilety dla Czytelników.

Piosenkarka doskonale znana miłośnikom polskiej muzyki rozrywkowej z utworów tj.: Czas nas uczy pogody, Ludzie z duszą, Brzydcy czy Gdybyś. Występowała i nagrywała z zespołami Janusza Komana, Alex Bandem Aleksandra Maliszewskiego, Grupą Doktora Q Tadeusza Klimondy i z orkiestrą Zbigniewa Górnego. Dokonała licznych nagrań archiwalnych dla Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Poznaniu i centrali w Warszawie z czołowymi muzykami jazzowymi, m.in. z Januszem Skowronem i Krzysztofem Ścierańskim. Od 1997 współpracuje z Triem Jarosława Śmietany.

Głosu Grażyny Łobaszewskiej nie sposób pomylić z czyimkolwiek innym. Krzysztof Ścierański mówi o niej, że jest to „najczarniejsza z białych kobiet”. Piosenki, które zaśpiewała, na zawsze zostaną kamieniami milowymi rodzimego show-businessu, tym bardziej, że są one podziwiane od lat, a nie tylko przez jeden letni sezon, jak to zazwyczaj bywa z dzisiejszymi „hitami”.

W czwartek Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie grupa AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (wokal, gitara), Maciej Kortas (gitara), Michał Szczeblewski (perkusja), Zdzisław Kalinowski (instrumenty klawiszowe).

Bilety w przedsprzedaży 30zł, w dniu koncertu 35zł.

Dla Czytelników mamy dwa bilety. Wystarczy do jutra, do godz. 12, na adres redakcja@walbrzyszek.com przysłać odpowiedź na pytanie: W którym roku Grażyna Łobaszewska wydała pierwszą płytę?

Życzymy powodzenia!

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group