Zagórze Śląskie: Grodno się zbroi

Środa, 10 sierpnia 2011, 16:14
Aktualizacja: 16:15
Jednym z faworytów w nadchodzącym sezonie w rozgrywkach klasy B będzie zespół Grodna Zagórze Śląskie.

Ubiegły sezon była dla Grodna bardzo nieudany. Zespół długo zajmował ostatnie miejsce w tabeli. Nieco lepiej spisywał się w rundzie wiosennej, ale to wystarczyło tylko na nieznaczną poprawę miejsca w tabeli.

W tym sezonie działacze Grodna postanowili wzmocnić swoją drużynę i powalczyć o awans do klasy A. W tym celu do zespołu dołączyli: Bartłomiej Kulik i Robert Koźlak z Jokera Jaczków, Krzysztof Sikorski i Mariusz Fedycki z Juventuru Wałbrzych, Paweł Pilarczyk z Włókniarza Głuszyca oraz Jarosław Schodowski (wolny transfer).

W ostatnim meczu kontrolnym Grodno pokonało 3-2 Spółdzielcę Marcinowice (B klasa grupa: Świdnica II). Pod koniec pierwszej połowy gola dla Grodna zdobył Robert Koźlak. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część meczu. Druga połowa była bardzo wyrównana. Dwa gole dla Grodna w tej odsłonie zdobył ponownie Koźlak. Marcinowice odpowiedziały dwoma trafieniami i mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Zagórza Śląskiego.