Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 6667
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Grudzień pełen przetargów

Środa, 15 listopada 2023, 13:48
Aktualizacja: 13:56
Autor: red
Wałbrzych: Grudzień pełen przetargów
Fot. InVałbrzych
Spółka InVałbrzych informuje, że w grudnie przeprowadzonych zostanie szereg przetargów na nieruchomości i grunty należące do miasta. To szansa, że do kasy miasta wpłyną miliony złotych.

11 grudnia odbędzie się pierwszy przetarg na nieruchomość zabudowaną wolnostojącym budynkiem niemieszkalnym o funkcji usługowo-magazynowej z rampą, o powierzchni użytkowej 303,08 m². Stan techniczny ocenia się jako dostateczny, do remontu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszar ten obowiązują następujące regulacje:
- istniejąca stacja LPG - do zachowania lub likwidacji, z dopuszczeniem do adaptacji istniejącego terenu na funkcje usługowe, usługowo-produkcyjne lub administrację,
- dopuszcza się zlokalizowane nowej zabudowy,
- istniejąca wartościowa zieleń wysoka - do zachowania. Ustala się minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnych - 15%.

Obsługa komunikacyjna od ulicy Ogrodowej.

Przedmiotem sprzedaży będą również działki przeznaczone pod zabudowę usługową i usługowo-produkcyjną. Zwracamy szczególną uwagę na działkę położoną przy ulicy Villardczyków. Nieruchomość to dwie połączone działki o numerze 93/31 i 111/9 o łącznej powierzchni 3,7778 ha. Posiadają dostęp do drogi publicznej oraz możliwość uzbrojenia. To jeden z największych tego typu terenów pozostały do sprzedaży aktualnie w tym rejonie. Termin przetargu to 20.12.2023, termin wpłaty wadium 13.12.2023.

Działka położona przy ulicy Villardczyków, o numerze 93/40 ponownie na sprzedaż! Powierzchnia działki, to blisko 1 hektar, jest ona w całości przeznaczona pod zabudowę produkcyjno-usługową. Poniżej tylko kilka atutów tej nieruchomości:
▪️położona przy terenach Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK",
▪️z dostępem do drogi publicznej i dobrym dojazdem,
▪️granice poprowadzone po kształcie prostokąta.

Termin wpłaty wadium wynoszącego 75000 zł, to 13 grudnia, tydzień później 20 grudnia odbędzie się przetarg!

Dawny budynek Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii i Szkoła Podstawowa nr 14 na sprzedaż. Położona w dzielnicy Poniatów działka o powierzchni 0,0818 ha, na której znajduje się wolnostojący, podpiwniczony, trzykondygnacyjny budynek użytkowy znajduje się na ogrodzonym, utwardzonym terenie o pełnym uzbrojeniu. Powierzchnia użytkowa budynku, to 554,70 m2. To pierwszy przetarg ogłoszony na sprzedaż tej nieruchomości.

Termin przetargu to 20.12.2023, termin wpłaty wadium 13.12.2023.

Kolejną nieruchomością przeznaczoną na sprzedaż jest teren przy ulicy Wyszyńskiego, położony tuż przy zachodniej obwodnicy Wałbrzycha. Blisko półhektarowa działka aktualnie jest nieużytkowana i porośnięta samosiejkami, drzewami i krzewami bez wartości użytkowej. Posiada bezpośredni dostęp do drogi, a w sąsiedztwie działki znajduje się dostęp do pełnego uzbrojenia miejskiego ( sieć energetyczna, wodna, gazowa, kanalizacja sanitarna i deszczowa).

Dla przedmiotowej nieruchomości obowiązuje plan zagospodarowania, a wg ustaleń w stanie istniejącym teren może być przeznaczony na cele szeroko rozumianych usług lub zakładów rzemieślniczych, z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jako uzupełniającej. Dopuszczalna maksymalna wysokość zabudowy, to 4 kondygnacja plus użytkowe poddasze.

Termin przetargu, to 20 grudnia, termin wpłaty wadium 13 grudnia!

Źródło: InVałbrzych

Twoja reakcja na artykuł?

6
27%
Cieszy
2
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
14%
Złości
11
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group