Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4188
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Grzegorz Halama i Jarosław Jaros bawili widzów w Hotelu Maria

Sobota, 24 września 2011, 19:44
Aktualizacja: Niedziela, 25 września 2011, 8:06
Autor: PAW
Wałbrzych: Grzegorz Halama i Jarosław Jaros bawili widzów w Hotelu Maria
Fot. PAW
W Hotelu Maria, w kameralnej scenerii, publiczność mogła obejrzeć nowy program kabaretowy Grzegorza Halamy i Jarosława Jarosa.

Grzegorz Halama studium aktorskie ukończył w Krakowie. Od lat jest kojarzony z „Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym”. Występował w kilku kabaretach, które tworzył lub do których dołączał. Przełomem w karierze było wcielenie się artysty w rolę śpiewającej bakterii, a sławę i pierwsze miejsce na liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia dała piosenka „Śpiworki”. Innym znanym wcieleniem Grzegorza Halamy jest Pan Józek, hodowca drobiu z Chociul.

Od 2003 roku Grzegorz Halama z Jarosławem Jarosem tworzą kabaret „Grzegorz Halama Oklasky”, który w innym składzie działał od 1995 roku.

Obecnie kabaret jest w trasie koncertowej „Pan Józek On Tur" i prezentuje program pod tytułem „Żule i bandziory". I właśnie z tym programem kabareciarze zawitali do Wałbrzycha. Nie brakowało żartów i skeczów nawiązujących do tytułu programu. Publiczność podczas tego występu dowiedziała się wszystkiego o życiu, przyzwyczajeniach i zasadach żuli i bandziorów.
- Wiedziałem, że nie będę żałował przyjścia na ten występ – mówi Jarek, który jak przyznaje, że fanem Grzegorza Halamy jest od pięciu lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group