Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 1976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Halowy Mityng Lekkoatletyczny za nami

Wiadomości: Wałbrzych, Nowe Miasto
Wtorek, 12 stycznia 2010, 13:38
Aktualizacja: 13:45
Autor: ft
Poprawnie podczas mityngu lekkoatletycznego, który odbył się w miniony weekend w Wałbrzychu, zaprezentowali się zawodnicy startujący dla Górnika Wałbrzych. Pierwsze miejsce w biegu na 600 metrów wywalczył Mariusz Maciaszek, na drugiej pozycji w biegu na 300 metrów dobiegł do mety Dawid Błażejewski, a na trzecim stopniu podium w biegu na 600 metrów stanął Paweł Kędziołka.

Z grupy kilkunastu wałbrzyskich lekkoatletów najlepiej zaprezentowali się biegający na 600 oraz 300 metrów Marcin Maciaszek (1 miejsce/600m), Dawid Błażejewski (2 miejsce/300 metrów) oraz Paweł Kędziołka (3 miejsce/600 metrów).

W pierwszej dziesiątce podczas zawodów zorganizowanych w hali na Nowym Mieście znaleźli się jeszcze: Ola Okonowska w skoku wzwyż, która zajęła 5 pozycję, Miłosz Kaczkowski - 10 w biegu na 60 metrów oraz zawodnicy startujący w pchnięciu kulą.

Klasyfikacja generalna:
60m K
1 Katarzyna Gąsowska Śląsk Wrocław 7.84
2 Paulina Krak MKS Wrocław 8.03
3 Karolina Niemczak Achilles Leszno 8.06
4 Martyna Korzeniecka MKS Wrocław 8.08
5 Anna Karpowicz MKS Wrocław 8.11
6 Justyna Szylakowska ZLKL Zielon Góra 8.37
7 Marietta Rabura Szok Bojanowo 8.42
- Małgorzata Linkiewicz MKS Wrocław 8.42
9 Paulina Bachar Śląsk Wrocław 8.54

60m M
1 Grzechorz Zimniewicz Achilles Leszno 6.88
2 Damian Wojciechów MKL Jelenia Góra 7.10
3 Maciej Woroszczak Muflon Bielawa 7.17
4 Tomasz Sieradzan MKS Wrocław 7.30
- Mateusz Kozłowski MKS Wrocław 7.30
6 Evgeniy Shulgin MKS Wrocław 7.43
7 Marcin Olszewski MKS Wrocław 7.60
- Maciej Piskorski Śląsk Wrocław 7.60
9 Maciej Parobczak MKS Bolesłavia 7.82
10 Miłosz Kaczkowski Górnik Wałbrzych 7.90

60ppł K
1 Monika Imiołek AZS Wrocław 9.36
2 Aleksandra Boch Namysłów 9.40
3 Monika Chudaś MKS Wrocław 9.90
4 Paulina Bachar Śląsk Wrocław 9.94
5 Ewelina Kołakowska MKS Wrocław 9.99
6 Marzena Złotek Olsza Olszyna 10.28

60ppł M
1 Konrad Donczew Śląsk Wrocław 8.14
2 Patryk Bachar Śląsk Wrocław 8.25
3 Tomasz Kołodziejski MKL Jelenia Góra 8.48
4 Michał Chmielewski MKS Wrocław 9.13
5 Kacper Bekacz Sokół Lubin 9.27
6 Daniel Roszkowski ZLKL Zielona Góra 9.77

300m K
1 Karolina Niemczak Achilles Leszno 46.6
2 Marietta Rabura Szok Bojanowo 48.1
3 Anita Zięba Sokół Lubin 49.1
4 Sandra Chojniak Sokół Lubin 49.5
5 Karolina Pawlasek MKS Wrocław 50.0
6 Karolina Jankowska Olsza Olszyna 50.5
7 Patrycja Bosiak Olsza Olszyna 51.7
8 Justyna Szylakowska ZLKL Zielona Góra 51.9
9 Hanna Sobocka Szok Bojanowo 54.4

300m M
1 Mateusz Uciechowski MKS Wrocław 41.2
2 Dawid Błażejewski Górnik Wałbrzych 43.4
3 Grzegorz Olek MKS Wrocław 43.7
4 Bartosz Napierała Sokół Lubn 44.4
5 Tomasz Mierzejewski Górnik Wałbrzych 45.0
6 Marcin Dąbrowski Szok Bojanowo 45.3
7 Maksymilian Pflegel MKS Wrocław 47.1
8 Martin Lewczuk MKS Wrocław 48.3

600m K+M
1 Mariusz Maciaszek Górnik Wałbrzych 1:31.0
2 Kamil Literski ZLKL Zielona Góra 1:35.5
3 Paweł Kędziołka Górnik Wałbrzych 1:47.1
4 Brygida Szmug Szok Bojanowo 2:09.3

Tyczka M
1 Jakub Majek MKS Wrocław 3.80
2 Michał Chmielewski MKS Wrocław 3.60
3 Damian Tomalik Muflon Bielawa 3.20
4 Adrian Misiołek MKS Wrocław 2.60

Tyczka K
1 Paulina Hnida MKS Wrocław 2.90
2 Gabriela Rutkowska MKS Wrocław 2.40

Wzwyż K
1 Magdalena Ogrodnik Śląsk Wrocław 1.74
2 Michalina Kwaśniewska ZLKL Zielona Góra 1.70
3 Karolina Frąckiewicz ZLKL Zielona Góra 1.60
4 Renata Dąbrowska Osowa Sień 1.40
5 Ola Okonowska Górnik Wałbrzych 1.40

Wzwyż M
1 Maciej Popławski MKL Jelenia Góra 1.95
2 Michał Gutek Olsza Olszyna 1.90
3 Daniel Roszkowski ZLKL Zielona Góra 1.85
4 Michał Wróblewski Szok Bojanowo 1.55

W dal K
1 Magdalena Ogrodnik Śląsk Wrocław 5.54
2 Karolina Frąckiewicz ZLKL Zielona Góra 5.15
3 Anna Dziadkowiak Achilles Leszno 5.14
4 Renata Dobrowolska Osowa Sień 5.03
5 Aleksandra Kaiser Sokół Lubin 4.84
6 Monika Chudaś MKS Wrocław 4.61
7 Marzena Złotek Olsza Olszyna 4.44
8 Joanna Broniszewska MKS Wrocław 4.16

W dal M
1 Jakub Sajur MKS Wrocław 6.20
2 Bartosz Barski Sokół Lubin 6.00
3 Daniel Roszkowski ZLKL Zielona Góra 5.66
4 Damian Tomalik Muflon Bielawa 5.45

Kula M 6kg
1 Kamil Orzechowski Śląsk Wrocław 15.89
Jakub Majek MKS Wrocław dnf

Kula M 5kg
1 Marcin Baran Muflon Bielawa 15.92
2 Wiktor Kosik MKS Wrocław 13.78
3 Mateusz Grygotowicz Echo Twardogóra 12.87
4 Miłosz Stec Górnik Wałbrzych 10.86
5 Wojciech Trędowski Górnik Wałbrzych 9.66
6 Łukasz Dzikowski Górnik Wałbrzych 9.34

Kula K 4kg
1 Paulina Kurowska Śląsk Wrocław 12.44
2 Katarzyna Kozera Górnik Wałbrzych 10.94
3 Dominika Irla Górnik Wałbrzych 8.24
4 Joanna Kuc Górnik Wałbrzych 8.10

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group