Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4228
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Handlarz z Batorego

Poniedziałek, 3 maja 2021, 9:52
Autor: red
Wałbrzych: Handlarz z Batorego
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany, z których można było wykonać blisko 350 porcji handlowych tych środków psychotropowych i odurzających, ujawnili i zabezpieczyli w czwartek w jednym z wałbrzyskich mieszkań policjanci zespołu operacyjno–rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu.

Policjanci kryminalni drugiego komisariatu ustalili, że wałbrzyszanin w swoim mieszkaniu przy ul. Batorego w Wałbrzychu przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki, w których znajdowały się właśnie te środki zabronione prawem. Było to łącznie blisko 350 porcji handlowych tych narkotyków.

W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym policjanci udowodnili 26-latkowi także handel amfetaminą. Wałbrzyszanin przyznał się do zarobkowego udzielania narkotyków innym osobom.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie amfetaminy i marihuany wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz handel nimi grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował wobec 26-latka dozór policyjny.

Twoja reakcja na artykuł?

6
40%
Cieszy
3
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
5
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group