Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2618
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

HipHopowy Don w K10

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 28 lutego 2010, 18:26
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 marca 2010, 8:46
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. Dominika Krawczyk
Klub Muzyczny K10 po raz kolejny w tym miesiącu gościł na swojej scenie prawdziwych hiphopowych mistrzów. Tym razem publiczność rozgrzali Ry 23, Dj Soina i gwiazda wieczoru, Don Guralesko.

Po nie tak dawnym koncercie 3 Wymiaru i Pei, przyszedł czas na kolejnych znanych raperów. Tym razem na scenie pojawił się Ry 23 i Piotr Górny, znany pod pseudonimem DonGuralesko.

Mimo iż koncert rozpocząć miał się dopiero późnym wieczorem, publiczność zbierała się już od godziny 19.00. Krótki popis umiejętności dała wałbrzyska formacja taneczna Chilli, działająca przy szkole tańca Cordex. O 21.00 na scenę wszedł Ry 23. Nie brakowało dobrego rapu, alkoholu i muzyki płynącej prosto z serca. Artysta na polskiej scenie muzycznej obecny jest od 1999 roku i z DonGuraleskiem pracował przy projektach takich jak „Jointy Konserwy, Muzyka Bez Przerwy" czy „Manewry Mixtape". Nic więc dziwnego, że Hardkorowy Papa dołączył do niego na scenie i wspólnie odśpiewali kilka kawałków. Publiczność, tłumnie zebrana pod sceną, zgodnie baunsowała w rytm najbardziej znanych przebojów.

Na scenie było gorąco. Muzycy nie tylko świetnie się ze sobą bawili, ale także utrzymywali znakomity kontakt z widownią.

Nie zabrakło utworów z ostatniej płyty „DGE Totem Leśnych Ludzi” oraz legendarnej już „El Polako” z 2008 roku.

Gural przekonywał słuchaczy, że najważniejsze w życiu to założyć rodzinę, mieć spokojny dom i być dobrym dla sąsiadów. Za konsolą artystów wspierał Dj Soina ze Szpadyzor Records, który poprowadził także afterparty po koncercie, trwające do białego rana.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group