Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 5563
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: III liga piłkarska: Górnik nie grał, ale punktował

Piątek, 27 maja 2016, 15:14
Aktualizacja: 15:15
Autor: PAW
REGION: III liga piłkarska: Górnik  nie grał, ale punktował
Fot. PAW
Wałbrzyscy piłkarze otrzymali 3 punkty za walkower z KP Brzeg Dolny. Ich najgroźniejszy rywal w walce o wygranie ligi, a mianowicie KS Polkowice, pokonał pewnie Karkonosze Jelenia Góra.

Wyniki:

KP Brzeg Dolny - Górnik Wałbrzych 0-3 (wo)

Ilanka Rzepin - Piast Żmigród 1-3 (Andrzej Pawłowski 75 - Grzegorz Mazurek 45, Jurij Furta 60, 85)

Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin 2-1 (Daniel Łuczak 52, Wiktor Żytek 68 (k) - Dominik Jończy 31, Kacper Szymankiewicz 43)

KS Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra 3-0 (Ariel Sworacki 44, Kamil Hempel 63, Mariusz Szuszkiewicz 80)

Miedź II Legnica - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7-1 (Kamil Zieliński 10, 15, Mateusz Zatwarnicki 43, 48, Jakub Chrzanowski 69, Adrian Wójcik 90, Adam Wasilewski 90 - Marcin Awiżeń 53)

Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów 0-1 (Damian Niedojad 13)

Budowlani Lubsko - Foto-Higiena Gać 2-4 (Marcin Bławuciak 17, Piotr Wojciechowski 45 (s) - Paweł Synowiec 37, Michał Wróbel 49, Dawid Pożarycki 52 (k), Dominik Wejerowski 67)

Polonia-Stal Świdnica - Formacja Port 2000 Mostki 5-1 (Igor Wargin 2, Paweł Tobiasz 50, Łukasz Kot 54, Grzegorz Borowy 90, Michał Morawski 90 - Kamil Kruszyński 30)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 (Michał Chyrek 52 - Sebastian Kościuk 38)

Tabela:

1. Górnik Wałbrzych 72 71-24
2. KS Polkowice 72 81-39
3. Miedź II Legnica 63 84-38
4. Lechia Dzierżoniów 62 52-33
5. Ślęza Wrocław 62 65-32
6. Śląsk II Wrocław 57 67-40
7. Piast Żmigród 54 56-44
8. Formacja Port 2000 Mostki 53 68-45
9. Zagłębie II Lubin 51 73-37
10. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 49 49-38
11. Foto-Higiena Gać 45 48-41
12. Ilanka Rzepin 42 49-67
13. Polonia-Stal Świdnica 39 43-49
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 33 35-54
15. Karkonosze Jelenia Góra 29 37-69
16. KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 14 19-96
17. Budowlani Lubsko 12 28-109
18. KP Brzeg Dolny 8 16-86

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group