Czytających: 4731

Wałbrzych: III liga siatkówki kobiet: Walczyły dzielnie

Niedziela, 11 lutego 2018, 9:49
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:07
Siatkarki Chełmca Wałbrzych, mimo ambitnej postawy, uległy u siebie Sobieskiemu Oława 1–3.

Nasz rywal to zdecydowany lider naszej grupy III ligi i był w tym meczu faworytem. Pierwszy set miał bardzo dramatyczną końcówkę, bo choć wydawało się, że Sobieski go pewne wygra, to nasz zespół było stać na doprowadzenie do stanu po 24, ale wtedy wyszła wyższość rywalek, które wygrały do 24.

W drugiej partii wyrównana walka trwała do stanu po 16, a później coś się w naszym zespole zacięło, co bardzo szybko wykorzystały przyjezdne i dały ugrać naszym 19 oczek.

W trzecim secie wałbrzyszanki wspięły się na wyżyny swoich umiejętności i grały bardzo mocno skoncentrowane, co przełożyło się na wynik, który był korzystny dla Chełmca.

Czwarta partia okazała się ostatnią. Sobieski nie popełnił już błędu z poprzedniej partii i kontrolował wynik, wygrywając ostatecznie do 23, a cały mecz 1-3.

Chełmiec Wałbrzych - Sobieski Oława 1-3 (24-26, 19-25, 25-22, 23-25)