Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2503
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III Ogólnopolski Turniej Juniorów w Petanque o Puchar „Kasztanowej Buli”

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 13 września 2010, 14:47
Aktualizacja: 14:48
Autor: PAW
Fot. PAW
W zawodach rozegranych w Gorcach najlepsza okazała się ekipa Młodych Kotów, składająca się z zawodników z Gorzowa i Śremu.

Do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn: Wałbrzych (PSP nr 2 i Świetlica Środowiskowa z Sobięcina), Jedlina-Zdrój (MSP i KS), Nysa, Dzierżoniów, Gorzów Wielkopolski/Śrem (obecna kadra juniorów P.F.P.) oraz drużyny gospodarzy.

W otwarciu turnieju uczestniczyli między innymi: Starosta Powiatu Wałbrzyskiego Augustyn Skrętkowicz, zastępca burmistrza Boguszowa–Gorc Paweł Sosialuk, kierownik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Zygmunt Nowaczyk.
Turniej otworzył prezes SKF Sudety Petanque Boguszów – Gorce Kazimierz Świetlik.

Wyniki :

I miejsce „Młode koty” Gorzów/ Śrem w składzie: Maciej Hańczuk, Mateusz Konrat, Paweł Pieprzyk
II miejsce „ARMADA” Boguszów – Gorce w składzie; Mateusz Wiśniweski, Dawid Matuszewski, Artur Kałużyn
III miejsce „Sokoły Jedlina” w składzie: Sergiusz Gądek, Patryk Witkowski, Katarzyna Miękinia z Nysy
IV miejsce „Carilinum Team” z Nysy w składzie: Dominik Majda, Bartosz Jasiński, Fabian Olchowski.

Oprócz okazałych pucharów za i II miejsce ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu, Burmistrza Miasta Boguszowa–Gorc i statuetek za III i IV miejsce zakupionych z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego i Urzędu Miasta Boguszowa-Gorc, zawodnicy otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe.

Głównym sponsorem było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ”Stańczyk” Spółka Jawna, która przekazała dla zawodników I miejsca – po grze telewizyjnej. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Boguszowie–Gorcach wraz z Inwestbut Spółka z o.o. dla zdobywców II miejsca ufundowali MP4. Ośrodek Sportu i Rekreacji przekazał zegarki dla drużyn z miejsca III i IV. Każdy zawodnik od V miejsca do XIV otrzymał drobny upominek (długopisy, breloczki, logosmycze). Najmłodszy zawodnik otrzymał zestaw miniaturowych bul, a najstarsza juniorka otrzymała MP4. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali słodycze, pamiątkowe buttony (znaczki okolicznościowe), dyplomy, a opiekunowie podziękowania za przygotowanie młodzieży do turnieju.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group