Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3907
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Inauguracja Górali na Start nastąpiła w Boguszowie–Gorcach

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 13 maja 2013, 13:54
Aktualizacja: Wtorek, 14 maja 2013, 9:19
Autor: PAW
Fot. PAW
Za nami pierwsza edycja tegorocznych Górali na Start.

Wyniki:

Szkrabiątka dziewczęta:

1. Walkowiak Alicja - Oborniki Śląskie
2. Kmiecik Eliza – Struga

Szkraby dziewczęta:

1.Górska Zuzanna - Szczawno-Zdrój

K8:

1.Grzegorzewska Natalia - KTM Racing Team Złoty Stok
2. Kondoł Marcelina - MTB Lubawka
3. Dmochowska Monika - MTB Lubawka

K11:

1.Dąbrowska Małgorzata - LKS ATOM-BOXMET
2. Gąsiorek Julia - MTB Lubawka
3. Pastuszek Kamila - MKS Karolina Jaworzyna

Kobiety open:

1.Pawłowska Anna - Słupice
2. Niciejewska Gabriela - MTB Lubawka
3. Jażdżewska Izabela - MTB Lubawka

Szkrabiątka chłopcy:

1.Zieliński Jan - Struga
2. Grudzień Błażej - KKW JAMA Wałbrzych
3. Górski Maciej - Szczawno-Zdrój

Szkraby chłopcy:

1.Zieliński Antoni - Struga
2. Raźny Kacper - Unisław Śląski
3. Wendycz Kacper -Unisław Śląski

M8:

1.Kaczor Hubert -LKS Atom Boxmet Dzierżoniów
2. Bielecki Paweł - KKW JAMA Wałbrzych
3. Dąbrowski Beniamin - REWOSPORT.pl

M11:

1.Poniatowski Daniel - UKS Centrum Nowa Ruda
2. Dziewa Jakub - KTM Racing Team Złoty Stok
3. Bryszewski Antek - MKS Karkonosze Jelenia Góra

M14:

1.Dec Denis - Lechia Dzierżoniów
2. Sycha Rafał - Szczawno-Zdrój
3. Woźniak Piotr – Wałbrzych

M17:

1. Hladik Tomas - Cyklo Tony
2. Rabiega Karol - Sante BSA PRO Tour
3. Stolarczyk Grzegorz – Wałbrzych

Młodzik:

1.Tarnawski Kamil - KKW JAMA Wałbrzych
2. Margatis Oskar - KKW JAMA Wałbrzych
3. Mroczkowski Michał - LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

Młodziczka:

1.Wojtoń Julia - UKS Centrum Nowa Ruda
2. Drelak Maja - Stobrawa Kluczbork
3. Jeruzalska Natalia - KKW JAMA Wałbrzych

Junior młodszy:

1. Bogusławski Marceli - Integral Collections Sławno
2. Helta Filip - KKW JAMA Wałbrzych
3. Budzioski Tomasz - LKK LUKS Sławno

Juniorka młodsza:

1.Piotrowska Patrycja - KKW JAMA Wałbrzych
2. Cybulska Klaudia - UKS Centrum WĄS-SPORT Nowa Ruda
3. Traczyk Sandra - BOLMET TREK LEGNICA

Junior:

1.Szymczuk Łukasz - KKW JAMA Wałbrzych
2. Banaś Mateusz - KKW JAMA Wałbrzych
3. Marek Aleksander - KTM Racing Team Złoty Stok

Juniorka:

1.Piotrowska Karolina - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR
2. Wolska Karolina - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR
3. Lasota Monika - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR

U23 – mężczyźni:

1.Grzybowski Jacek - Bikestacja.pl / KCNC
2. Zajusz Jakub - KKW JAMA Wałbrzych
3. Gębski Emil - KKW JAMA Wałbrzych

Elita mężczyźni:

1.Sułek Piotr - Boplight Ataksport Team Świdnica
2. Kanera Michal - GHOST MOJEKOLO
3. Šilar Jakub - Cyklotrenink – GIANT

Elita kobiety:

1.Podgórska Aleksandra - Sante BSA Tour
2. Lorencová Judita - GHOST MOJEKOLO
3. Karbowska Weronika - KKW JAMA Wałbrzych

Masters I:

1.Žilák František - GHOST MOJEKOLO
2. Jamro Paweł - Boplight Ataksport Team Świdnica
3. Drelak Dariusz - Sokół Bralin

Masters II:

1.Długosz Ryszard - MTB Lubawka
2. Kotowicz Przemysław - MTB Votum Team Wrocław
3. Piotrowski Mariusz - KKW JAMA Wałbrzych

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group