Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Instruktorka nie miała ważnych uprawnień

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 14 października 2010, 13:17
Aktualizacja: 13:18
Autor: red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli samochód osobowy marki Fiat Panda z oznakowaniem „nauki jazdy”. Okazało się, że 43–letnia instruktorka nie posiadała aktualnych uprawnień do wykonywania zawodu.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Andersa. Policjanci wałbrzyskiej drogówki zatrzymali do rutynowej kontroli samochód osobowy marki Fiat Panda z oznakowaniem „nauki jazdy”.

Funkcjonariusze ujawnili, że 43-letnia instruktora ma nieważną od listopada 2008 roku legitymację instruktora. Ponadto lekcje nauki jazdy kobieta prowadziła bez wymaganej, rozpisanej karty kursanta. Policjanci drogówki stwierdzili ponadto, że opony na przedniej osi samochodu są nadmiernie zużyte. W samochodzie służącym do nauki jazdy brakowało dodatkowego lewego, zewnętrznego lusterka.

Wobec złego stanu technicznego pojazdu, policjanci zatrzymali za pokwitowaniem dowód rejestracyjny pojazdu. Teraz sprawą zajmie się Wydział Komunikacji wałbrzyskiego starostwa, który prowadzi merytoryczny i faktyczny nadzór na szkołami jazdy.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 14-10-2010 14:15
Podajcie jeszcze nazwę szkoły, żeby wiadomo było którą omijać szerokim łukiem.
~yty 14-10-2010 20:52
hehe pewnie ktoś ze szkoły "Niedzielnego" Irka :D Ale pewności nie mam :P W ogóle to jedyna chyba w tym mieście szkoła, gdzie kursant może pod czas prowadzenia samochodu palić fajki, słuchać głośno muzyki no i gadać przez telefon w trakcie jazdy :D no bo co tam... a o tym że na "strefie" kursanci wyciskają z tych pandzinek ostatnie poty znacznie przekraczając dozwoloną prędkość to już nie wspomnę, ale i tak po jego naukach zdałem prawko za pierwszym :D
~ao 15-10-2010 6:43
jeszcze nie widziałam dobrej szkoły z INSTRUKTORKĄ - szczególnie takiej wylafiryndowanej blondyny natapirowanej
~yty 15-10-2010 7:39
Może napiszcie jaka szkoła wg waszych opinii jest w wałbrzychu najlepsza? W ogóle było by fajnie jak by na Wałbrzyszku była taka lista firm, sklepów itp. z powiatu wałbrzyskiego i każdy mógłby dodać swoją opinię. Fajna sprawa. Np. teraz wybieram się na prawko kat. C i nie wiem do jakiej szkoły się udać :( a chętnie poczytał bym jakieś opnie o szkołach jazdy w w-chu.
~xyz 15-10-2010 8:35
Omijaj szerokim łukiem T....p. B..., bo nic się nie nauczysz, dostaniesz zjebki jak się coś zapytasz, będziesz jeździł ciężarówką po okolicznych wiochach, co by paliwa mniej poszło niż w mieście, no i załatwiał będziesz jego prywatę, albo po placu jeździł sam, a instruktor będzie siedział w tym czasie w budce. Jeździłem tam i już nigdy więcej. Polecam Faryne, profesjonalista w każdym calu, nie mam niestety nr telefonu już,poszukaj w googlach......
~benkmen 15-10-2010 11:39
I pomyśleć ,że Patronka aż tak nie dopilnowała..
~kaya 17-10-2010 19:21
No niestety ... blondyny bym nie radziła, miałam z nią przygodę (2 godz. lekcję), ale tak jak kolega polecam Pana Rysia Farynę superrrrrr :) zdałam za pierwszym razem no i wszyscy moi znajomi, którzy się szkolili u w/w również zdali za pierwszym razem :)
~ 22-10-2010 11:27
Polecam szkołe Zdzisława Łączyńskiego, super atmosfera fakt sala do nauki teori troche w oplakanym stanie ale za to instrukrorzy super osobiscie miałem jazdy z instruktorem Bartkiem mlody spoko gośc zdałem za 1 razem bez zadnego problemu;]

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group