Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5349
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Intensywny weekend

Wtorek, 26 listopada 2019, 15:08
Aktualizacja: 15:11
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Intensywny weekend
Fot. użyczone
Za nami kolejny bardzo intensywny weekend startowy zawodników Klubu tenisowego Szczawno Zdrój.

Na mocne zawody rangi ogólnopolskiej kadetów (do lat 16) zdecydował się nasz (jeszcze młodzik) Antoni Pankowski. W singlu Antek po trzysetowym pojedynku musiał uznać wyższość dwa lata starszego Dawida Kaszubowskiego, lecz w deblu grając w parze z Jakubem Gogulskim z AZS Poznań dotarł aż do ścisłego finału, gdzie po bardzo zaciętym meczu rozstrzygniętym dopiero supertiebreakiem, ulegli parze Kaszubowski/Mackiewicz.

Na start w ogólnopolskich zawodach Super Seria młodzików (do lat 14) w Pszczynie zdecydował się Jan Kluczyński KT Szczawno Zdrój (jeszcze skrzat -12 lat). Janek w singlu uległ Mikołajowi Kowalowi AZS Poznań, lecz w deblu grając w parze z Mateuszem Mitoniem z Fakro Nowy Sącz dotarł aż do ścisłego finału zajmując ostatecznie wysokie drugie miejsce w całych zawodach deblowych.

Tymczasem w Szczawnie obok opisywanego w osobnym artykule turnieju tenis10 Kajtek Cup vol.1 rozegrano wojewódzkie zawody młodzików (do lat 14). Tutaj zawodnicy KT Szczawno również mocno zaznaczyli swoją obecność. W turnieju dziewcząt trzecie miejsce w singlu oraz drugie w deblu (w parze z Amelią Stochniał) zaliczyła nasza Klaudia Owczarz. W turnieju chłopców kolejny raz (drugi z rzędu) najwyższy stopień podium zaliczył Filip Kosiński pokonując w finale Kaspra Kulpę z Lubina. Obaj chłopcy grając razem w parze zaliczyli również finał debla.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group