Czytających: 5652

Szczawno-Zdrój: IV liga: MKS robi swoje

Środa, 28 kwietnia 2010, 8:07
Aktualizacja: 8:23
Piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój pokonali kolejnego przeciwnika. Tym razem wygrali z Chojnowianką Chojnów 2:1 i wciąż mają tylko 3 punkty straty do drugiej w tabeli Lechii Dzierżoniów.

Dla graczy z uzdrowiska nie był to łatwy pojedynek, ale ostatecznie to zawodnikom Wiesława Walczaka udało się zdobyć komplet punktów. Zwycięstwo miejscowym zapewnił Bartosz Ogrodnik, który dwukrotnie wyprowadzał MKS na prowadzenie. W 17 minucie trafił on do siatki po raz pierwszy po podaniu Bębeńca, a w 38 minucie zaskoczył golkipera gości uderzając z kilkunastu metrów. Chojnowianka bramkę zdobyła w 19 minucie.

MKS Szczawno-Zdrój – Chojnowianka Chojnów 2:1 (2:1)
MKS: Michno – Smoczyk, Antas, Kochanowski, Nadzieja, Niemczyk, Traczykowski, Truszczyński, Oskwarek, Ogrodnik, Bębeniec oraz Wojciechowski, Pyda, Słape i Stanuszek