Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2859
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaki kolor medalu dla Rafała Kaczora?

Wiadomości: Konin
Piątek, 4 marca 2011, 0:42
Aktualizacja: Piątek, 4 marca 2011, 1:02
Autor: MDvR&Przemo
Fot. archiwum
W walce ćwierćfinałowej Mistrzostw Polski seniorów w boksie Rafał Kaczor pewnie zwyciężył w stosunku 5:0 Krystiana Pawlikowskiego, reprezentanta PKB Poznań. Pięściarz Kaczor Box Teamu Wałbrzych zapewnił sobie już tym samym, co najmniej brązowy medal krajowego czempionatu.

Gorzej niestety poszło drugiemu przedstawicielowi wałbrzyskiego klubu. Michał Leśniak uległ 0:5 Damianowi Wrzesińskiemu (PKB Poznań). W czwartek kolejne pięściarskie emocje, od 16.00 rozpoczną się półfinały, w których powalczy Rafał Kaczor, a jego rywalem będzie Piotr Gudel (Cristal Białystok).

Wyniki czwartkowych walk:
Walka 15, 1/4 Seniorzy -52kg
Rafał Kaczor (Kaczor Box Team Wałbrzych) - Krystian Pawlikowski (PKB Poznań) 5 – 0

Walka 16, 1/4 Seniorzy -52kg
Piotr Gudel (Cristal Białystok) - Dawid Więtkowski (PKB Poznań) RSC3
Walka 17, 1/4 Seniorzy -52kg
Rajnold Bromboszcz (RUSHH Kielce) - Daniel Żaboklicki (Legia Warszawa) WO
Walka 18, 1/4 Seniorzy -52kg
Grzegorz Brynda (UKS Kontra Elbląg) - Dawid Staniszewski (Start Włocławek) DQ
Walka 19, 1/4 Seniorzy -60kg
Andrzej Liczik (BKS Hetman Białystok) - Mateusz Kostecki (Górnik Wieliczka) 5 - 0
Walka 20, 1/4 Seniorzy -60kg
Michał Leśniak (Kaczor Box Team Wałbrzych) - Damian Wrzesiński (PKB Poznań) 0 – 5
Walka 21, 1/4 Seniorzy -60kg
Michał Chudecki (PKB Poznań) - Paweł Trypuć (BKS Hetman Białystok) 5 - 0
Walka 22, 1/4 Seniorzy -69kg
Marcin Łęgowski (UKS 8 Chojnice) - Bartosz Szczotka (Victoria Ostrołęka) 5 - 0
Walka 23, 1/4 Seniorzy -69kg
Ireneusz Zakrzewski (Power Boks Jelenia Góra) - Damian Mielewczyk (KS Wisła Tczew) RSC3
Walka 24, 1/4 Seniorzy -69kg
Kamil Gardzielik (PKB Poznań) - Jarosław Daschke (SAKO Gdańsk) RSC1
Walka 25, 1/4 Seniorzy -69kg
Tomasz Kot (RUSHH Kielce) - Piotr Sielawa (BKS Hetman Białystok) 1 - 4
Walka 26, 1/4 Seniorzy -81kg
Włodzimierz Letr (PKB Poznań) - Piotr Pyra (Concordia Knurów) RSC2
Walka 27, 1/4 Seniorzy -81kg
Mateusz Górowski (Golden Team Nowy Sącz) - Piotr Witczak (Legia Warszawa) 0 - 5
Walka 28, 1/4 Seniorzy -81kg
Dawid Sławiński (Cristal Białystok) - Patryk Rostkowski (BKS Hetman Białystok) 2 - 3
Walka 29, 1/4 Seniorzy -64kg
Michał Syrowatka (BKS Hetman Białystok) - Konrad Bystroń (06 Kleofas Katowice) 5 - 0
Walka 30, 1/4 Seniorzy -64kg
Sylwester Stempniewski (Tygrys Elbląg) - Michał Prusak (Legia Warszawa) 5 - 0
Walka 31, 1/4 Seniorzy -64kg
Mariusz Kaczmarczyk (MOSM Tychy) - Patryk Szymański (Boks Poznań) 0 - 5
Walka 32, 1/4 Seniorzy -64kg
Tomasz Mazur (PKB Poznań) - Aleksander Nadolny (SAKO Gdańsk) 5 - 0
Walka 33, 1/4 Seniorzy -75kg
Igor Jakubowski (PKB Poznań) - Adam Kośmider (Tygrys Elbląg) 5 - 0
Walka 34, 1/4 Seniorzy -75kg
Tomasz Jabłoński (SAKO Gdańsk) - Wojciech Sobierajski (Fenix Warszawa) 5 - 0
Walka 35, 1/4 Seniorzy -75kg
Kamil Szeremeta (BKS Hetman Białystok) - Przemysław Ziemnicki (PKB Poznań) 5 - 0
Walka 36, 1/4 Seniorzy -75kg
Michał Łoniewski (UKS Kontra Elbląg) - Paweł Michalik (Legia Warszawa) 5 - 0
Walka 37, 1/4 Seniorzy -91kg
Cezary Samełko (Boks Poznań) - Michał Gerlecki (PKB Poznań) 1 - 4
Walka 38, 1/4 Seniorzy -91kg
Krzysztof Kowalski (MOSiR Mysłowice) - Marcin Madaj (Start Włocławek) RSC1
Walka 39, 1/4 Seniorzy -91kg
Michał Olaś (Fenix Warszawa) - Jacek Głowacki (Bukowina Wałcz) 5 - 0
Walka 40, 1/4 Seniorzy -91kg
Sebastian Jankowski (Niedźwiedź Kętrzyn) - Mateusz Tryc (Fenix Warszawa) 0 - 5
Walka 41, 1/4 Seniorzy +91kg
Marcin Śnitko (Tygrys Elbląg) - Artur Wichrowski (PKB Poznań) 4 - 1
Walka 42, 1/4 Seniorzy +91kg
Marcin Siwy (RUSHH Kielce) - Patryk Brzeski (Champion Nowy Dwór) 1 - 4
Walka 43, 1/4 Seniorzy +91kg
Michał Jabłoński (Wisłok Rzeszów) - Marcin Rekowski-Jerzyk (PKB Poznań) 0 - 5
Walka 44, 1/4 Seniorzy +91kg
Arkadiusz Toborek (MOSiR Mysłowice) - Przemysław Stępień (Carbo Gliwice) 5 - 0

Program na piątek 4 marca godz. 16:00 PÓŁFINAŁY:
Walka 45, 1/2 Seniorzy -52kg
Rafał Kaczor (Kaczor Box Team Wałbrzych) - Piotr Gudel (Cristal Białystok)

Walka 46, 1/2 Seniorzy -52kg
Rajnold Bromboszcz (RUSHH Kielce) - Grzegorz Brynda (UKS Kontra Elbląg)
Walka 47, 1/2 Seniorzy -56kg
Dawid Michelus (Sokół Piła) - Marek Jędrzejewski (KS Damnica)
Walka 48, 1/2 Seniorzy -56kg
Mateusz Mazik (RMKS Rybnik) - Kamil Jaworek (DKB Dąbrowa Górnicza)
Walka 49, 1/2 Seniorzy -60kg
Maciej Mierzyński (Cristal Białystok) - Andrzej Liczik (BKS Hetman Białystok)
Walka 50, 1/2 Seniorzy -60kg
Damian Wrzesiński (PKB Poznań) - Michał Chudecki (PKB Poznań)
Walka 51, 1/2 Seniorzy -64kg
Michał Syrowatka (BKS Hetman Białystok) - Sylwester Stempniewski (Tygrys Elbląg)
Walka 52, 1/2 Seniorzy -64kg
Patryk Szymański (Boks Poznań) - Tomasz Mazur (PKB Poznań)
Walka 53, 1/2 Seniorzy -69kg
Marcin Łęgowski (UKS 8 Chojnice) - Ireneusz Zakrzewski (Power Boks Jelenia Góra)
Walka 54, 1/2 Seniorzy -69kg
Kamil Gardzielik (PKB Poznań) - Piotr Sielawa (BKS Hetman Białystok)
Walka 55, 1/2 Seniorzy -75kg
Igor Jakubowski (PKB Poznań) - Tomasz Jabłoński (SAKO Gdańsk)
Walka 56, 1/2 Seniorzy -75kg
Kamil Szeremeta (BKS Hetman Białystok) - Michał Łoniewski (UKS Kontra Elbląg)
Walka 57, 1/2 Seniorzy -81kg
Dawid Deik (PKB Poznań) - Włodzimierz Letr (PKB Poznań)
Walka 58, 1/2 Seniorzy -81kg
Piotr Witczak (Legia Warszawa) - Patryk Rostkowski (BKS Hetman Białystok)
Walka 59, 1/2 Seniorzy -91kg
Michał Gerlecki (PKB Poznań) - Krzysztof Kowalski (MOSiR Mysłowice)
Walka 60, 1/2 Seniorzy -91kg
Michał Olaś (Fenix Warszawa) - Mateusz Tryc (Fenix Warszawa)
Walka 61, 1/2 Seniorzy +91kg
Marcin Śnitko (Tygrys Elbląg) - Patryk Brzeski (Champion Nowy Dwór)
Walka 62, 1/2 Seniorzy +91kg
Marcin Rekowski-Jerzyk (PKB Poznań) - Arkadiusz Toborek (MOSiR Mysłowice)

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group