Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4813
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Jakub awansował!

Niedziela, 10 listopada 2019, 9:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 listopada 2019, 9:11
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Jakub awansował!
Fot. Jakub Dąborwski/facebook
Zachęcaliśmy do głosowania na wałbrzyszanina Jakuba Dąbrowskiego i nasze apele przyniosły efekty. Jakub Dąbrowski awansował do kolejnego etapu rozgrywki The Voice of Poland.

Do odcinków na żywo zakwalifikowało się 16 finalistów, po czterech z drużyny każdego z trenerów. Pod wodzą Michała Szpaka o zwycięstwo walczyli Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski. W drużynie Kamila Bednarka wystąpili Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla. Do odcinków na żywo z teamu Margaret dotarli Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz oraz Tadeusz Seibert. O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz ofertę zawarcia kontraktu płytowego z drużyny Tomsona i Barona walczyli Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło i Alicja Szemplińska.

Każdy odcinek na żywo kończy się eliminacją jednej osoby z każdej drużyny. Poczucie bezpieczeństwa mają uczestnicy, którzy otrzymali największą liczbę głosów od widzów. I w tym gronie znalazł się m.in. Jakub Dąbrowski. Spośród pozostałych, trenerzy wyeliminowali najsłabsze ogniwo. W Wielkim Finale, który odbędzie się już 30 listopada, decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą wyłącznie widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

21-latek z Wałbrzycha. Jakub to wrażliwiec o artystycznej duszy – odkąd pamięta, jego życie zawsze wypełniała sztuka. Aktualnie studiuje kuratorstwo i teorię sztuki na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Oprócz muzyki, która jest centrum jego życia, interesuje się fotografią analogową i filmem (po kryjomu ogląda najgorsze komedie romantyczne). W wolnym czasie planuje kolejne backpackerskie podróże, chcąc udowodnić, żeby aby odwiedzić najdalsze zakątki świata nie trzeba mieć wcale wielkiego budżetu.

Źródło: The Voice of Poland

Twoja reakcja na artykuł?

13
76%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
1
6%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group