Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3428
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Janusz Chabior w Wałbrzychu

Sobota, 18 maja 2019, 14:15
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Janusz Chabior w Wałbrzychu
Fot. Robert Bajek
W Kawiarni Sztygarówka na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbyło się wczoraj spotkanie z Januszem Chabiorem.

Janusz Chabior to aktor, urodzony w Legnicy. Swoją karierę rozpoczął od występów w Teatrze Dramatycznym w Legnicy, następnie występował w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Za swoje teatralne kreacje otrzymał wiele nagród, między innymi Złotą Iglicę. Szerszej publiczności Janusz Chabior lepiej znany jest z ról filmowych. Wśród bogatej filmografii warto wymienić takie tytuły jak "PitBull", "Mała Moskwa", "Symetria", "Kołysanka", "Ostatnie piętro", "Służby specjalne", "Reich", "Magneto" czy "Chce się żyć".

Podczas spotkania w "Sztygarówce" Janusz Chabior opowiadał o swojej karierze, o rolach w które się wcielał i filmach, w których zagrał. Mówił też o kolejnych kreacjach autorskich i kolejnych filmach. Wczorajsze spotkanie stanowiło jednocześnie zapowiedź 12. Festiwalu Reżyserii Filmowej, który odbędzie się w naszym mieście w dniach od 1 do 7 czerwca. Spotkanie prowadził Dzierniejko - Dyrektor Festiwalu. Warto zaznaczyć, że Janusz Chabior wspólnie z Małogrzatą Kożuchowską poprowadzi Galę zamknięcia Festiwalu.

Szczegółowy program 12. Festiwalu Reżyserii Filmowej opisywaliśmy TUTAJ

Twoja reakcja na artykuł?

10
91%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
9%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group