Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2837
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jarosław Kaczyński z wizytą w Wałbrzychu

Sobota, 17 listopada 2012, 18:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 listopada 2012, 11:08
Autor: PAW
Wałbrzych: Jarosław Kaczyński z wizytą w Wałbrzychu
Fot. PAW
Dziś w naszym mieście z wizytą przebywał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Polityk najpierw spotkał się z dziennikarzami, a później z mieszkańcami naszego regionu.

Podczas spotkania z lokalnymi mediami, Kaczyński poruszył kilka kwestii. Zapytany został m.in. o to, jak postrzega obecnie rolę i siłę Polskiego Stronnictwa Ludowego.
- To partia, która powinna bronić interesów określonej grupy społecznej, a tego nie robi – mówi Jarosław Kaczyński. – Ostatnie wydarzenia związane z PSL-em, jak choćby taśmy, które są powszechnie znane i zostały upublicznione, dowodzą, że ta partia to formacja, która obsługuje pewną grupę ludzi i dba o ich interesy, ale na pewno nie działa na korzyść rolników.

Jarosław Kaczyński odniósł się również do pomysłu Ruchu Palikota i Sojuszu Lewicy Demokratycznej o zaprotestowaniu przeciwko ruchom faszyzującym, które w Polsce są coraz bardziej widoczne.
- Takie ruchy tych ugrupowań nie mają żadnego znaczenia – mówi Kaczyński. – Te partie chcą delegalizować formacje polityczne i powinny uważać, bowiem kto mieczem wojuje ten od miecza zazwyczaj ginie. Do takich wystąpień podchodziłbym z dużą ostrożnością.

Oczywiście nie mogło również zabraknąć pytań związanych o tragedię smoleńską.
- Jestem przekonany, że kiedyś cała prawda wyjdzie na jaw. Jestem wręcz pewien, że stanie się to już niedługo – mówi Kaczyński.

Posłanka Anna Zalewska uważa, że ta wizyta szefa PiS-u była bardzo potrzebna.
- Prezes jeździ po całym kraju, by weryfikować nasz program i konsultować go z Polakami - mówi Anna Zalewska. - Nasza partia ma pomysły, jak zmieniać kraj i jak zmienić na lepsze Wałbrzych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group