- Funkcja skarbnika jest kluczowa i niezbędna dla każdego miasta, dlatego zwróciłam się do obecnej Rady Miasta z prośbą o zwołanie sesji nadzwyczajnej i powołanie nowego skarbnika. Na to stanowisko rekomendowałam Magdalenę Przyszlak-Świerkowską. Kandydatura została zaakceptowana, a radni jednogłośnie przegłosowali uchwałę, ustanawiając stanowisko skarbnika miasta Jedlina-Zdrój - informuje burmistrz.
Magdalena Przyszlak-Świerkowska jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (wydział prawa i administracji kierunek administracja publiczna) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (studia podyplomowe audyt w administracji publicznej i przedsiębiorstwach prywatnych). Posiada także Certyfikat Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej w Warszawie - Audytor Wewnętrzny. Od 26 lat pracuje w finansach samorządowych. W urzędzie gminy zajmowała stanowiska między innymi głównej księgowej szkoły oraz głównej księgowej instytucji kultury.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.