Niedziela, 28 czerwca

Joanna Jodełka zaprasza na spotkanie

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Biblioteka pod Atlantami zaprasza w środę 23 listopada o godz. 17.00 do Multimedialnej Filii Bibliotecznej na spotkanie autorskie z Joanną Jodełką.

To autorka powieści kryminalnych (m.in. Grzechotka, Kamyk, Wariatka), pierwsza kobieta - laureatka Nagrody Wielkiego Kalibru.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Stowarzyszenia Przyjaciół Biblioteki pod Atlantami „Nie czytać to zbrodnia", dofinansowanego ze środków gminy Wałbrzych.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka