Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 3058
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jubileusz Hotelu Qubus

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 10:29
Autor: red
Fot. użyczone
Przyjeżdżają tu podróżni z całego świata. Gościli już ponad 98 tys. osób. Qubus Hotel Wałbrzych już od dekady na lokalnym rynku.

Na początku sierpnia jeden z najbardziej znanych hoteli sieciowych w Wałbrzychu obchodził swoje 10-lecie. Przez ten czas Qubus Hotel Wałbrzych na stale wpisał się w strukturę rynku lokalnego. W tej chwili obiekt zatrudnia 23 osoby, a w czasie 10 lat odwiedziło go ponad 98 tys. gości, którzy zarezerwowali ponad 82 tys. pokoi.
- Dekada efektywnego funkcjonowania na rynku lokalnym i nie tylko, to dla nas powód do radości. Przez ten czas gościliśmy wielu mieszkańców Wałbrzycha, którzy chętnie organizują u nas wesela i inne przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy bardzo wysoką jakość, którą doceniają także goście zagraniczni. Najczęściej odwiedzają nas przyjezdni z Niemiec, Japonii, Rosji, Francji i Wielkiej Brytanii. Przez te 10 lat pobyty rezerwowały u nas również osoby z bardzo dalekich zakątków świata np. z Wybrzeża Kości Słoniowej, Wietnamu, Peru, a nawet Korei Północnej czy Kirgistanu. Mamy za sobą dekadę ciężkiej i owocnej pracy. Cały czas korzystamy z 17-letniego doświadczenia całej sieci opracowując najwyższe standardy usług, które bezpośrednio wpływają na zadowolenie gości z pobytu w Qubus Hotel Wałbrzych – mówi Dorota Włochowicz, dyrektor hotelu.

Oprócz turystów z całego świata obiekt gościł grupy sportowe np. kolarzy Tour de Pologne, 4 ekipy filmowe, gwiazdy polskiej muzyki, m.in.: Korę Jackowską, Kasię Kowalską, Andrzeja Piasecznego i znane zespoły Muzyczne, takie jak Lady Pank, czy Kombi.
- Rynek hotelarski dynamicznie się zmienia. Jeszcze do czerwca 2012 roku byliśmy jedynym sieciowym hotelem w mieście. W tej chwili funkcjonuje już kolejny. Aby zatem utrzymać dobrą pozycję na rynku proponujemy gościom, poza najwyższą jakością usług potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami ISO, również odpowiednie oferty pobytowe i przyjęć okolicznościowych. W tej chwili wprowadziliśmy unikalną propozycję „beztroskie wesele” z napojami bez limitu. Proponujemy też podróżą poślubną dla nowożeńców, do jednego z obiektów sieci Qubus Hotel i doradztwo jedynego certyfikowanego wedding plannera w Wałbrzychu. To wszystko jest już w cenie wesela. Znane są także nasze śniadania składające się z ponad 100 najwyższej jakości produktów – wymienia Dorota Włochowicz. – Cały czas rozwijamy też infrastrukturę hotelową. W lipcu tego roku rozszerzyliśmy np. sieć WiFi na wszystkie pokoje hotelowe. Dzięki temu goście w hotelu mają dostęp do szybkiego i bezpłatnego Internetu – podkreśla Dorota Włochowicz.

Qubus Hotel Wałbrzych to 3* obiekt położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, z widokiem na Góry Wałbrzyskie. W pobliżu hotelu znajduje się też kompleks sportowo-rekreacyjny Aqua Zdrój. Obiekt oferuje swoim gościom 54 komfortowe pokoje hotelowe, przestronną salę konferencyjną i elegancką restaurację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group