• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Godz. 18:05
  • Imieniny: Anastazego, Doriana, Wincentego
  • Czytających: 3446
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Jubileuszowe widowisko "Afryka'' 2018 Cyrku Safari w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 18 lipca 2018, 6:30
Aktualizacja: 8:46
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już w ten piątek oraz w sobotę Cyrk Safari pojawi się w Wałbrzychu.

Cyrk Safari zaprezentuje międzynarodowe widowisko "Afryka' z okazji swojego 25-lecia. Cyrk Safari bawi publiczność w całym kraju od 1993 roku i aktualnie jest jednym z największych Cyrków w Polsce. Nowe widowisko 2018 "Afryka'' to niesamowite show, połączone z dźwiękami prawdziwej orkiestry cyrkowej. W jubileuszowym, międzynarodowym programie między innymi: pokazy fajer show, sztrabaty, chińskie wałki Rola Rola, lina pozioma - pierwszy raz w Polsce oraz zapierające dech w piersiach akrobacje na wysokim lopingu pod kopułą Cyrku. Zabawiać Państwa będą klauni Pavel oraz Tina. Na cyrkowej arenie zaprezentuje się również ponad 30 zwierząt, między innymi: wielbłądy, konie fryzyjskie, alpaki, osiołki, lamy, psy czy kucyki pony. Pojawią się także goście specjalni z Kenii - artyści Kenia Boys, którzy wykonają między innymi piramidy i skakanki. Będzie można także skorzystać z cyrkowego bufetu, popcornu, waty cukrowej oraz nabyć cyrkowe gadżety.

Jubileuszowy program Cyrku Safari w Wałbrzychu na Piaskowej Górze w piątek oraz w sobotę:

- piątek, 20 lipca 2018 - przedstawienie o godzinie 17:00, sobota, 21 lipca 2018 - przedstawienia o 14:00 oraz 17:00.

Cyrkowy namiot stanie na placu przy ulicy Kusocińskiego obok Manhattanu.

Z okazji 25-lecia Cyrku Safari specjalna okazja - bilety na każdą kieszeń w cenie 20 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem
promocyjnym), do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia. Kupony promocyjne będą do nabycia na terenie całego miasta, na kilka dni przed widowiskiem.

Więcej informacji na profilu Cyrku Safari: https://www.facebook.com/cyrk.safari

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~ao 18-07-2018 10:13
NIE dla cyrku w Wałbrzychu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcemy tu męczonych zwierząt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ 18-07-2018 10:27
W Wałbrzychu cały czas słyszy się o zamęczonych na śmierć psach i kotach.
~Ona33 18-07-2018 13:03
Witam ja lubię cyrk :)
~Keri Kacznelef 18-07-2018 13:04
O tym sie nie mówi bo to stanowi problem tylko cyrk i cyrk
~BoB 18-07-2018 13:46
~do Ona33: Cyrk to jest w Twojej głowie, a Ty głównym jego klaunem.
~adas 18-07-2018 18:01
Do ekologów: nie karmcie swoich piesków szynką ani mięsem - świnka też była ,,męczona'' w rzeźni. Czasem też nie możecie mięsa jeść, jaj też nie (bo kury są ,,maltretowane''. Mleka też nie pijcie, bo krowy nie są w naturze na łące. Jednym słowem - leczcie się solidnie. Ktoś ocenia cyrk, a do niego nie chodzi. To jest dobre ! :)
spoon 18-07-2018 18:07
do~adas: a Ty jesteś w stanie dostrzec różnice między zwierzętami hodowlanymi, a egzotycznymi?
~adas 18-07-2018 18:51
To rozumiem , że świnka może cierpieć sobie w rzeźni, żebyś Ty i Twój piesek mieli ci jeść tak? A zwierzęta w Cyrku, które są pod kontrolą lekarza weterynaryjnego i Głównego Inspektora Weterynarii w Polsce Tobie przeszkadzają. Trochę to śmieszne. Poza tym wymień mi jakie DZIKIE zwierzęta ma Cyrk Safari. Wielbłądy? masz je w Egipcie, dla turystów. Całymi godzinami są tam wykorzystywane do celów turystyki a niby żyją w swoim naturalnym środowisku...Pozdrawiam.
~pomóżcie lemingom 18-07-2018 22:25
Najbardziej udręczonymi zwierzętami są wałbrzyskie lemingi. Dzień w dzień są tresowane przez Romka. Macie klaskać, mlaskać, wiwatować i groźnie warczeć na krytyków i tak w kółko.
spoon 19-07-2018 7:27
do ~ adas: Lepiej się Kolego zapoznaj z raportem Fundacji Viva! - tak przypomnę historię niedźwiedzia Baloo, krokodyla i żółwi, które to zostały odebrane jednemu z cyrków w dramatycznym stanie fizycznym (psychiczny z pewnością był dużo gorszy, niestety zwierzęta nie powiedzą, że im źle). Tak dla kolejnej Twojej wiadomości Cyrku Safari miał tournée po kraju z ciężarną wielbłądzicą, która po urodzeniu młodego nie była go w stanie nawet wykarmić, ponieważ z powodu otrzymywanych skąpych racji pokarmowych nie miała mleka. Co do GIW to owszem pod zaostrzoną kontrolą są ubojnie zwierząt - a sam proces ich uśmiercania jest przeprowadzony szybko i bez zbędnego cierpienia. Jeżeli natomiast jesteś weganem i stąd Twój atak na mięsożerców, to ostatnie badania udowodniły, że rośliny też czują ból. Pzdr
~adas 19-07-2018 8:49
Kolego, lepiej sie zapoznaj z tym: https://www.youtube.com/watch?v=IXBqHQ4W-Ac&feature=share - filmik o VIVIE i zdzieraniu kasy z ludzi.A odnośnie Cyrku Safari to też powinieneś wiedzieć, że Cyrk posiada konie, które miały być przeznaczone na rzeź do Włoch, ale Cyrk je odkupił i uratował. Tego też pewnie nie wiesz. Polecam obejrzenie filmiku :)
spoon 19-07-2018 9:44
Kolego ~adas: nie wydaje Ci się, że najlepszym kompromisem jest cyrk bez zwierząt?
spoon 19-07-2018 9:46
Dodam jedno, warunki w cyrkach dalekie są od idealnych, do tego stres związany z podróżami. Piszesz mi, że odkupili konie - a ja Ci odpowiedziałem, że w cyrkach zwierzęta są słabo karmione, ponieważ mają ograniczone możliwości ruchu i stąd obniżanie porcji pokarmu aby nie dopuścić do otłuszczenia zwierząt. Jesteś zwolennikiem cyrków - OK!, ale daj szansę zwierzakom - popieraj cyrki bez zwierząt.
~adas 19-07-2018 14:56
Do SPOON: Kiedy byłeś ostatni raz w Cyrku? 20 lat temu? Od tego czasu zdąrzyliśmy wejść do UE, są normy prawne np. dotyczące przewozu zwierząt, ich karmienia. Są też wybiegi - np. ten w Cyrku Korona: https://www.youtube.com/watch?v=HZvnc35H2Og - czy zwierze zagłodzone i biedne by tak chętnie biegało? Ja chodzę na programy cyrkowe regularnie, mam czasem możliwość rozmowy z opiekunami zwierząt, widzę kulisy, naczepy. Opierasz się na pseudo raportach VIVY, w której pracują lobbyści dla kasy - bo przecież nikt tam za darmo nie pracuje na etatach a wysługują się tylko wolontariuszami w lokalnych miastach. Cyrk bez zwierząt? Był już taki jeden. Kilka lat temu tylko w jednym sezonie wprowadził program bez zwierząt, wcześniej miał cały czas zwierzęta.Nazywał się Cyrk Arlekin. Efekt? Upadł i już nie istnieje - z braku widzów i chętnych.W Polsce nie ma co popierać cyrków bez zwierząt bo aktualnie na 1 cyrków WSZYSTKIE mają zwierzęta. Swoją drogą Ustawa, która miała między innymi zakazywać pojawieniu się zwierząt w Cyrkach właśnie została WYCOFANA z Sejmu, uznana bowiem została za absurdalną. LINK: https://fakty.interia.pl/polska/news-ustawa-zabraniajaca-uboju-rytualnego-i-hodowli-zwierzat-fute,nId,2608279 Kończąc temat,jestem za REALNĄ pomocą zwierzętom, ale tam, gdzie są faktyczne problemy (np. na wsi, przy budach, w schroniskach, w ubojniach) a nie w Cyrku, który stale podlega kontrolom. Pozdrawiam więc i do zobaczenia na jakimś przedstawieniu w Wałbrzychu :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group