Juniorki Młodsze pewnie pokonały drużynę Uczniowskiego KLUBU Sportowego "wieża" Radków 3-0 (25:21, 25:10, 25:15). Tym zwycięstwem zapewniły sobie tym samym miejsce w kolejnym etapie walki o Mistrzostwo Dolnego Śląska.
- Dzisiejszy mecz bez większych zaskoczeń, dzięki naszej dobrej grze wracamy z Radkowa z trzema punktami - podsumowała kapitan zespołu Maja Borowiec.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.