Czytających: 5120

Wałbrzych: Juniorzy Podgórza idą jak burza

Środa, 5 września 2012, 14:03
Aktualizacja: 14:04
Drugą wygraną zanotowali piłkarze Podgórza Wałbrzych w rozgrywkach Ligi Okręgowej Juniorów. Tym razem Podgórze pokonało Szczyt Boguszów 3–1.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji i nie wpadła w tym czasie żadna bramka. Miejscowi wyszli na prowadzenie w 59. minucie, a dwie minuty później Podgórze prowadziło już 2-0. Szczyt odpowiedział golem Mariusza Kurnyty. W końcówce gospodarze zdobyli trzeciego gola. Gole dla Podgórza strzelali: Dawid Sady, Patryk Sońko, Michał Dębski.

Trzecia drużyna z naszego okręgu występująca na co dzień w rozgrywkach juniorów w klasie okręgowej, a mianowicie Górnik Gorce, uległ na własnym boisku aż 1-8 z Bielawianką.

Podgórze Wałbrzych – Szczyt Boguszów 3-1 (0-0)

Podgórze: Sebastian Kubiak - Marcin Boszczyk, Adrian Szostak, Sylwester Dębski, Emil Chmiel (45’ Michał Ziółkowski) - Michał Dębski (85’ Piotr Hendzel), Michał Hertmanowicz, Mateusz Bachanowicz, Dominik Głuszek - Dawid Sady, Patryk Sońko.

Szczyt: Dobrowolski Alan - Mariusz Kurnyta, Mazurek Bartłomiej, Łazowski Kamil (70’ Mateusz Sobies), Bieniecki Allan - Budnik Bartosz, Borowiak Norbert, Krystian Szczypka, Lic Damian (60’ Gryka Dominik) - Dobrowolski Majkel, Choiński Wojciech (60’ Rafalski Bartłomiej).