Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2801
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Już dziś festyn rodzinny na Poniatowie

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 22 czerwca 2012, 12:14
Aktualizacja: 12:15
Autor: opr. PAW
Fot. użyczone
Zapraszamy wszystkich wałbrzyszan i gości naszego miasta na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w dzielnicy Poniatów, a zatytułowany będzie „Tato, tato, to już lato”.

Festyn odbędzie się na terenie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1, mieszczącego się przy ul. Sosnowej 25A. Tematem przewodnim spotkania będzie obchodzony właśnie Dzień Taty oraz powitanie kalendarzowego lata. Dla każdego z nas ojciec jest przecież osobą niezwykle ważną, inspirującą nas do działania, wyznaczającą nasze horyzonty i dającą poczucie bezpieczeństwa.

Startujemy o godzinie 17.00, koncertem Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, na który są jeszcze wolne zaproszenia. Warto być uczestnikiem żywiołowych popisów artystycznych młodych wałbrzyszan, którzy zaprezentują się w stylizowanych wiązankach tańców i pieśni z różnych regionów Polski. To jedno z ostatnich, przedwakacyjnych spotkań z Zespołem. Dlatego tym bardziej, trzeba w piątkowe popołudnie odwiedzić Poniatów.

Bezpośrednio po godzinnym koncercie zapraszamy wszystkich Państwa na plenerowy Festyn Rodzinny. Pogoda, humor i dobra zabawa są gwarantowane. Będzie muzyka, gry i zabawy dla każdego. Organizatorzy przygotowują również niespodzianki kulinarne – domowe ciasta, wiejski chleb ze smalcem i ogórkiem, pierogi oraz wiele niespodzianek.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group