Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3476
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Już dziś MasterChef Junior

Czwartek, 12 maja 2022, 6:45
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Już dziś MasterChef Junior
Fot. red
W imieniu Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starych Bogaczowicach zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – spotkanie dzieci ze szkoły w Starych Bogaczowicach z laureatem programu MasterChef Junior.

Dziś w czwartek 12 maja o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach odbędzie sie to spotkanie.

Spotkanie z MasterChef Juniorem stanowi nagrodę dla placówki edukacyjnej dziecka, które wygrało w konkursie youtuberskim #ZDROWOROSNA organizowanym przez firmę W. Legutko.

Konkurs #ZDROWOROSNA polegał na nagraniu krótkiego filmu o tematyce ogrodniczej - zachęcając tym samym dzieci do zainteresowania uprawą zdrowych warzyw. Młodzi MasterChefowie, to niezwykle pogodne osoby z ogromną pasją do gotowania, ceniące zdrowe odżywianie. Zyskali oni sław dzięki wygranej w znanym i lubianym programie kulinarnym. Stali się celebrytami wśród rówieśników. Takie spotkanie, to wyjątkowa atrakcja i niezapomniane wrażenia.

Podczas eventu nastąpi uroczyste wręczenie wartościowych nagród zwycięzcom w/w konkursu – są to zestaw Youtubera oraz pakiet produktów ogrodniczych W.Legutko. Podczas spotkania wystąpi Wujek Ogórek – wykonawca utworu „Zdroworosne”, piosenki towarzyszącej konkursowi i promującej zdrowe odżywianie. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci – zabawa z MasterChefami, pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group