Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3535
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już jutro pobiegną dla Edka

Sobota, 23 lutego 2019, 8:52
Aktualizacja: 8:59
Autor: PAW
Wałbrzych: Już jutro pobiegną dla Edka
Fot. organizatorzy
Przyjaciele organizują jutro, czyli w niedzielę 24 lutego, charytatywny bieg dla Edwarda Baczewskiego.

Edward Baczewski to w Wałbrzychu postać powszechnie znana. Biegacz, uczestnik wielu imprez organizowanych w naszym mieście i całym regionie. Teraz ten sympatyczny człowiek potrzebuje naszej pomocy. Oto jak charytatywny bieg zapowiadają na profilu społecznościowym jego organizatorzy:
"W imieniu rodziny i przyjaciół chciałbym zaprosić Was, brać biegową, na szczególny bieg... Bieg dla Edka Baczewskiego, którego niedawno brutalnie potraktował los i obecnie konieczna jest walka o jego życie i zdrowie. Jak niegdyś wygrywał masowo różne zawody... aż sześciokrotnie Sudecką Setkę, tak i teraz liczymy na jego walkę zakończoną zwycięstwem. Potrzeba jednak naszego wsparcia, zarówno mentalnego, ale również finansowego, do długotrwałej rehabilitacji. Kto tylko może, niechaj przybędzie do Wałbrzycha końcem lutego. Trzymajmy mocno kciuki za naszego, kumpla, przyjaciela, rywala z biegowych tras".

Organizatorzy zapewniają, że prowadzona będzie klasyfikacja w poszczególnych kategoriach wiekowych dla pań i panów. Swoje biegi będą mieli również najmłodsi. Przewidziano również konkursy z nagrodami. Z powodu olbrzymiego zainteresowania biegiem, organizatorzy zdecydowali, że odbędzie się on na Nowym Mieście w okolicach hali sportowej, a nie jak pierwotnie planowano na Podzamczu. Start o godzinie 11.00.

Twoja reakcja na artykuł?

12
92%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group