Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2953
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już wkrótce III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym

Środa, 19 lutego 2014, 14:52
Aktualizacja: 14:53
Autor: PAW
Wałbrzych: Już wkrótce III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym
Fot. organizatorzy
Już za nieco ponad tydzień od 28 lutego do 2 marca zapraszamy do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na jedną z największych tegorocznych imprez sportowych w Wałbrzychu – III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym.

W ciągu trzech dni w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ zagra przeszło 300 najlepszych tenisistów stołowych z naszego kraju. Do Wałbrzycha zawitają bowiem najlepsi zawodnicy grający w polskiej superlidze tenisa stołowego oraz w ligach zagranicznych (niemieckiej, czeskiej, francuskiej), posiadający polskie obywatelstwo. Niewątpliwie gwiazdami imprezy będą wielokrotni reprezentanci Polski na Mistrzostwach Europy i Świata oraz Igrzyskach Olimpijskich: Natalia Partyka (dwukrotna Mistrzyni Igrzysk Paraolimpijskich), Katarzyna Grzybowska, Lucjan Błaszczyk (były Mistrz Europy w grze mieszanej, czterokrotny Wicemistrz Europy w grze podwójnej oraz jedenastokrotny Mistrz Polski w grze pojedynczej), Wang Zeng Yi (aktualny Mistrz Europy w deblu), Daniel Górak i Bartosz Such.

W piątek i sobotę (28 lutego – 1 marca) odbędą się eliminacje, natomiast w niedzielę (2 marca) finałowe rozgrywki w kategorii kobiet i mężczyzn. Wstęp wolny na wszystkie mecze.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group