Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 3654
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już wkrótce Jarmark Świąteczny

Wtorek, 5 grudnia 2017, 10:28
Aktualizacja: 10:34
Autor: red
Wałbrzych: Już wkrótce Jarmark Świąteczny
Fot. organizatorzy
Mieszkańcy Wałbrzycha mają okazję wziąć udział w wałbrzyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Nowa formuła tego wydarzenia, zaproponowana przez Biuro Funduszy Europejskich, opiera się głównie na współorganizacji i udziale mieszkańców.
- Spotkajmy się wszyscy 8 i 9 grudnia w Rynku, aby wspólnie cieszyć się świąteczną atmosferą i poczuć klimat Bożego Narodzenia. Cieszę się, że wraz z uczniem, który zwycięży w konkursie na świąteczny wiersz, będę mógł włączyć przepiękną choinkę - mówi prezydent Roman Szełemej.

W ciągu dwóch dni organizatorzy przygotowali dla najmłodszych, i nie tylko, wiele atrakcji. Zapewniamy będzie bardzo świątecznie.

Jedną z atrakcji będzie koncert kolęd Edyty Nawrockiej. Występ odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 16:30.

Edyta uwielbia magię Bożego Narodzenia, dlatego co roku pojawia się na scenach ze świątecznym repertuarem. Tym razem jednak po raz pierwszy oprócz kolęd wykona swój utwór "Wymarzone Święta", który miał premierę w grudniu ubiegłego roku. Singiel trafił do kilku rozgłośni radiowych, na kompilację "Świąteczne Przeboje" Camey Records, a teledysk w serwisie YouTube odtworzono już 750 000 razy.
- Wiem, jak w dzisiejszych czasach trudno wczuć się w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia. Przez brak czasu i nadmiar obowiązków część z nas nie zauważa tego, co najcudowniejsze w dniach poprzedzających Święta. To wielka strata. Dlatego dołożę wszelkich starań, by ci zabiegani choć na chwilę zatrzymali się pod sceną i zanucili kilka pięknych polskich kolęd – mówi Edyta Nawrocka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group