Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4668
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Już zapraszamy na lipcowy szał trance i vocal trance

Sobota, 9 kwietnia 2011, 13:21
Aktualizacja: 13:24
Autor: KO
Świdnica: Już zapraszamy na lipcowy szał trance i vocal trance
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Pod patronatem Wałbrzyszka: prawdziwe muzyczne święto trance oraz vocal trance, jedyny w swoim rodzaju event – w lipcu w Świdnicy. Organizatorzy zapewniają, że będzie on niezapomnianą, największą, najgorętszą i najbardziej szaloną imprezą tego lata.

Zagra sześciu znakomitych artystów: Andy Castro, Camilo Santi, Mike Drop, Maximus i Sied van Riel, nazwisko ostatniego na razie ukrywane jest w tajemnicy.

Organizatorzy zapowiadają też, że fantastyczne nagłośnienie swym brzmieniem podniesie serca aż do samego gardła, pokazy laserowe upiększą i wprowadzą uczestników w odpowiedni klimat, a wszystko zwieńczy pokaz sztucznych ogni. Dodatkowe atrakcje to możliwość zakupu płyt ze zdjęciami i filmem z imprezy, wyśmienite dania i napoje, które będą serwowane przez cały czas trwania imprezy oraz różnego rodzaju konkursy, w których można będzie wygrać atrakcyjne nagrody.

Impreza w sobotę, 29 lipca - Świdnica, ulica Inżynierska 6 (teren zajezdni MPK). Bilety będą kosztować: 75 zł bilet normalny oraz 150 zł bilet V.I.P.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group