Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 1679
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kabaret Trzecia Strona Medalu wystąpi podczas KopalniaKa

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 16 października 2017, 12:55
Aktualizacja: 12:56
Autor: red
Fot. organizatorzy
Kolejnym kabaretem biorącym udział w konkursie XIX Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej "KopalniaK" jest Kabaret Trzecia Strona Medalu.

Znamy już ich z wcześniejszych edycji KopalniaKa - dwukrotnie brali w nim udział. Z sukcesami: w 2015 roku wyjechali z Wałbrzycha z Nagrodą Publiczności i Nagrodą Organizatora.

Kabaret Trzecia Strona Medalu mówi o swoim nowym występie: "Program „Okno na świat” to, wynikająca z wnikliwej obserwacji, analiza współczesnego człowieka oraz jego kolejnego kroku w ewolucji. Nazwaliśmy go Homo Conektus, czyli człowiek podłączony! Podłączony bezprzewodowo do wszelkiego rodzaju otaczających go ekranów! Po obejrzeniu wnioski nasuwają się same, czy jeszcze jestem Homo Sapiens, czy może już Homo Conektus!". Hmm, trzeba to zobaczyć, aby zrozumieć...

Skład kabaretu:
Marek Gajewski
Wojciech Smyk
Łukasz Adamus
Marcin Lis
Damian Filowicz
Krystian Łupieniak

Kabaret TSM "zmierzy" się o trofea KopalniaKa z Czołówką Piekła, Kabaretem I Tyle, Pauliną Potocką, Magdą Kubicką oraz z Mieszkiem Minkiewiczem.

Gościem piątkowego wieczoru będzie Grzegorz Halama, natomiast w sobotę wystąpi również Piotr Bałtroczyk.

Zapraszamy 20 października, godz. 18, w WOK na terenie Starej Kopalni. Bilety na oba dni KopalniaKa (20, 21.X) dostępne na eBilet.pl oraz w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group