Czytających: 3643

Wałbrzych, Podzamcze: Kadeci siatkarskiej Victorii dołują

Poniedziałek, 16 listopada 2009, 13:44
Aktualizacja: 13:53
Nie udało się wygrać kolejnego meczu młodym siatkarzom wałbrzyskiej Victorii. Podopieczni Jarosława Duszy przegrali we własnej hali z Sudetami Kamienna Góra 0:3.

Ekipa spod Chełmca już pierwszym secie zagrała słabo przegrywając tę partię do 17. W kolejnych odsłonach kamiennogórzanie kontrolowali to, co działo się na parkiecie. Po niecałej godzinie gry i zwycięstwach w setach do 19 i 17, Sudety wygrały cały mecz 3:0.

Aby wystartować w turnieju finałowym wałbrzyszanie muszą wygrać ostatnie dwa spotkania z KUS-Kus-em Kamienna Góra oraz UKS-em Jedlina Zdrój, ale niestety nie mogą przegrać nawet jednego seta. Jest to mało prawdopodobne, ale możliwe. Mecz Victorii z Kus-Kus-em już 21 listopada o godzinie 13:00 w Wałbrzychu.

Victoria Wałbrzych - Sudety Kamienna Góra 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)
Victoria: Misiak M, Wesołowski B, Kulesza M, Olszewski M, Konieczny A, Baranowski M, Pacyk Ł (L) oraz Narwid J, Kaczmarski M, Gajewczyk R, Pękalski P