Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 3660
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno Zdrój: Kajtek Cup za nami

Wtorek, 13 października 2015, 16:20
Aktualizacja: 18:22
Autor: PAW
Szczawno Zdrój: Kajtek Cup za nami
Fot. użyczone
Pierwsza edycja turnieju Kajtek Cup już za nami.

Całe zmagania obejmują aż pięć osobnych turniejów (październik, listopad, grudzień, styczeń i luty) dla kategorii czerwonej i pomarańczowej. Zawodnicy otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej za miejsca, jakie zajmą w poszczególnych edycjach. Do ostatecznego wyniku brana będzie suma z czterech najlepszych turniejów.

Minione zmagania pokazały, że walka będzie na bardzo wysokim poziomie o każdy punkt. W turnieju kategorii czerwonej rywalizowano w dwóch grupach - w turnieju A i jednej grupie turnieju B. W turnieju A najlepszym zawodnikiem był Piotr Grobelny (Międzyrzecz), który pokonał w finale Zosię Gruzlewską (Legnica). Na trzecim miejscu podium uplasował się Kamil Feledyn (MKS Szczawno Zdrój) przed Mateuszem Muchą (Legnica). W turnieju B triumfowała Oliwia Kogut przed Mateuszem Wałęgą i Mikołajem Rochowiakiem (wszyscy MKS Szczawno Zdrój).

W turnieju kategorii pomarańczowej zmagania odbywały się w czterech grupach, a z każdej dwie osoby z najlepszym bilansem awansowały do ćwierćfinałów. Walka była zacięta, ale ostatecznie po półfinałowym zwycięstwie nad Martynką Śrutwą (Lubin)7/6, w finale zagrał Filip Kosiński (MKS Szczawno Zdrój). W drugim półfinale Mateusz Sławiński (MKS Szczawno Zdrój) uległ Miłoszowi Bednarkowi (Polkowice). W finale Miłosz pokonał Filipa 6/3, dla którego udział w finale był ogromnym sukcesem.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group