Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3697
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kamera dla wałbrzyskiej policji

Środa, 15 grudnia 2010, 19:02
Aktualizacja: Czwartek, 16 grudnia 2010, 7:43
Autor: Sven
Wałbrzych: Kamera dla wałbrzyskiej policji
Policja wzbogaciła się o kamerę
Fot. Sławomir Pawlik
Na wczorajszej odprawie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymali od starosty Roberta Ławskiego kamerę.

Na cotygodniowych odprawach policjanci z powiatu wałbrzyskiego podsumowują bieżący tydzień swojej działalności oraz zapoznają się z wytycznymi do pracy w najbliższym czasie. Wczorajsza odprawa nie była jednak do końca rutynowa, bowiem oprócz komendanta Janusza Figla, jego zastępcy, komendantów komisariatów podległych oraz naczelników poszczególnych wydziałów, wziął w niej udział Robert Ławski – Starosta Powiatu Wałbrzyskiego.

Obecność gospodarza powiatu nie była przypadkowa – przywiózł on bowiem w prezencie kamerę. Przekazując ją na ręce inspektora Janusz Figla zapewnił, że ze swojej strony dołoży wszelkich starań, aby współpraca między Starostem Powiatowym a KPM układała się korzystnie.
– Dostrzegam bieżące potrzeby policji i deklaruję swoje wsparcie. Mam nadzieję, że niektóre z problemów uda nam się wspólnie rozwiązać. Najważniejsza jest tu dobra wola dwóch stron – podsumował spotkanie starosta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group