Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1668
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kamil Bednarek największą atrakcją „PWSZ – Juwenaliów”

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 1 czerwca 2012, 6:47
Aktualizacja: Sobota, 2 czerwca 2012, 9:17
Autor: Karolina Kurban
Fot. Karolina Kurban
Juwenalia to święto studentów. Swoimi korzeniami sięgają XV wieku i nawiązują do hucznych zabaw krakowskich żaków. Te wczorajsze w naszym mieście przyciągnęły nie tylko studentów PWSZ (organizatora Juwenaliów wraz z WOK–iem i Gminą Wałbrzych), ale również wielu mieszkańców niezwiązanych z wyższą edukacją.

Od godziny 16.00 byliśmy świadkami imprezy, której gościem byli: zespół Akcyza, Justyna Piela, Edyta Nawrocka, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski oraz Kamil Bednarek. Ponadto prowadzący Łukasz Basta rozdawał zgromadzonym gadżety, a pomiędzy koncertami nastąpiło symboliczne wręczenie kluczy do bram miasta przez Prezydenta Wałbrzycha.

- Przyszedłem na juwenalia po raz pierwszy. Mimo, że jestem absolwentem PWSZ, nigdy wcześniej nie interesowały mnie tego typu imprezy, bo masowość to nie moja bajka. Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie koncert Kamila Bednarka – mówił inżynier logistyki PWSZ, Łukasz.

- Mieszkam nieopodal rynku i ciekawiło mnie, co się tutaj dzieje. Mój 7-letni syn jest fanem Kamila Bednarka, dlatego też się wybraliśmy na jego koncert. Świetny pomysł na pobudzenie do życia centrum miasta – wypowiadała się pani Krystyna, mieszkanka Śródmieścia.

Najliczniejszą publiczność zgromadził właśnie występ Kamila Bednarka, który zaraził swoją energią i pasją. Tłumy ludzi napierały na barierki, tańczyły, klaskały i śpiewały z artystą.

- Szacunek do ludzi, emanowanie dobrocią, pokazywanie co, jest dobre, a czego się wystrzegać, to moja główna idea, przesłanie do tych, którzy mnie słuchają. Liczę, że mimo próśb o autografy i wspólne zdjęcia, w ludziach zostanie coś więcej, czego im życzę, bo właśnie po to śpiewam, gram – Kamil Bednarek nawet podczas rozmowy nie krył swojej radości z pasji, przebywania z ludźmi, przekazywania im swoich idei.

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group