Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3243
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Karatecy pokażą swoje umiejętności

Piątek, 25 listopada 2016, 13:26
Aktualizacja: 13:28
Autor: PAW
Wałbrzych: Karatecy pokażą swoje umiejętności
Fot. organizatorzy
W dniach 26 – 27 listopada w Hali Widowiskowo–Sportowej AQUA ZDRÓJ odbędą się Otwarte Mistrzostwa Europy Karate Kyokushinkai Tezuka Group pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja, których organizatorem jest Wałbrzyski Klub Karate Kyokushinkai.

Ponad 400 zawodników z około 15 państw rywalizować będzie w typowych dla Karate Kyokushinkai konkurencjach.

Uroczyste otwarcie odbędzie się w sobotę 26 listopada o godz. 16:30. Następnie zostaną przeprowadzone walki finałowe knockdown seniorów oraz młodzieżowców (18-22 lata) w pełnym kontakcie, finały kata (prezentacje układów, form), tameshi-wari (łamanie desek) oraz dodatkowo kata z bronią.

W niedzielę, drugi dzień mistrzostw. Zaprezentuje się najliczniejsza grupa zawodników, to znaczy młodzicy w konkurencji kumite (walka z lekkim kontaktem) i juniorzy w semi-knockdown. Wszystkie walki rozgrywane będą na 3 matach, a walki na każdej z nich oceniać będzie 7 sędziów. Honorowym gościem mistrzostw będzie stojący na czele światowej organizacji Kyokushin KaiKanTezuka Group Kancho Toru Tezuka 9 Dan oraz jego zastępca Yoshimichi Mori 8 Dan z Japonii.

Bilety w cenie 10 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group