Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3140
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kiermasz świąteczny w „szóstce”

Sobota, 14 grudnia 2013, 9:00
Aktualizacja: Środa, 18 grudnia 2013, 11:18
Autor: organizatorzy/opr.red.
Wałbrzych: Kiermasz świąteczny w „szóstce”
Fot. nadesłane/Artur Rak
Dużym wydarzeniem dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu było zorganizowanie kiermaszu świątecznego. Inicjatorem tej imprezy byli przedstawiciele Rady Rodziców, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz Fundacja Maj.

Dnia 11 grudnia 2013r. na auli PSP nr 6 w godzinach 14:00-18:00 odbył się kiermasz świąteczny. Rodzice uczniów szkoły wraz ze swoimi pociechami przygotowali się do niego celująco. Na stołach nie brakowało ozdób choinkowych, stroików, girland, choinek, wypieków. Pięknie ubrane stoły każdej klasy uginały się pod bombkami, choinkami, kartkami świątecznymi, łańcuszkami i łakociami.

Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nie brakowało kolęd w wykonaniu uczniów. Nad przygotowaniem do ich występu czuwali nauczyciele szkoły, którzy sami przygotowywali śpiewających. Do wspólnego kolędowania dołączyli nauczyciele i oczywiście rodzice, którzy bardzo mocno zaangażowali się w życie szkoły.

Ideą tego spotkania była bliższa współpraca rodziców z nauczycielami oraz doposażenie szkoły w tablicą interaktywną, dlatego pieniądze, które udało się zdobyć będą przeznaczone na ten cel. Kiermasz świąteczny swoją obecnością zaszczycił wiceprezydent Miasta Wałbrzycha Pan Zygmunt Nowaczyk oraz radna Rady Miejskiej Wałbrzych Stefania Pawełek. Oni również zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy, kupując ozdoby choinkowe.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group