Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3263
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Kilkanaście osób w szpitalu w wyniku wypadku

Środa, 7 września 2011, 21:23
Aktualizacja: Czwartek, 8 września 2011, 6:36
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Kilkanaście osób w szpitalu w wyniku wypadku
Fot. użyczone
Do groźnego wypadku samochodowego doszło dziś na drodze wojewódzkiej nr 367 pomiędzy Gorcami a Boguszowem. Kilkanaście osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.30. Wtedy to na drodze wojewódzkiej nr 367 pomiędzy Gorcami a Boguszowem zderzyły się dwa samochody. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z busen, którym na mecz piłki nożnej jechali młodzi zawodnicy Górnika Gorce.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z busem. Poszkodowani zostali odwiezieni do szpitali w Wałbrzychu i Kamiennej Górze. Ogólnie ucierpiało 14 osób. Stan zdrowia żadnego z młodych piłkarzy nie jest ciężki. Większość z nich odniosła ogólne potłuczenia. Poważnie poszkodowani za to zostali kierowca i pasażerka samochodu osobowego. Trafili do szpitala. Pasażerkę musieli wyciągać z pojazdu strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Ruch w tym miejscu przez ponad 5 godzin został wstrzymany. Kierowcy podróżujący od strony Kamiennej Góry musieli jechać drogą na Stary Lesienic, a kierowcy jadący od strony Wałbrzycha jechali w kierunku Gorc ulicą Łączna, a następnie Kościuszki.

Dwa dni wcześniej niemal w tym samym miejscu doszło do zderzenia busa z motocyklem. Na szczęście nikt w tym konkretnym wypadku nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Droga wojewódzka nr 367 na odcinku pomiędzy Gorcami a Boguszowem uchodzi za bardzo niebezpieczną. Niezwykle często dochodzi tutaj do wypadków drogowych.

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group