Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5056
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Kino i summer party

Wtorek, 20 lipca 2021, 8:39
Aktualizacja: 9:50
Autor: red
REGION, Głuszyca: Kino i summer party
Fot. organizatorzy
Głuszycki parking przy Centrum Przesiadkowym po raz kolejny stał się miejscem integracji i zabawy mieszkańców Głuszycy. Dziękujemy wszystkim za przybycie i mile spędzony czas, choć kapryśna letnia pogoda pokrzyżowała nasze plany…

Projekcję filmu familijnego „Chłopiec z burzy” poprzedziły trzy filmy głuszyczanina Michała Adamczyka promujące atrakcje i walory turystyczne w Gminie Głuszyca z lektorskim głosem Delegiewicz Robert. Wcześniej na terenie parkingu przy Centrum Przesiadkowym można było uczestniczyć w imprezie integracyjnej SUMMER PARTY - przy muzyce DJ’a Majka. Wesołą zabawę zapewnili najmłodszym animatorzy- klowni Klara i Patryk.

Niesamowite pokłady kreatywności wśród dzieci wyzwolili lokalni artyści - Ryszard Berczyński i Danuta Jabłońska. Malowanie na płótnie, zdobienie kamieni i wspólne malowanie obrazu były okazją do rodzinnej zabawy. Nie zabrakło też ulubionych letnich, piknikowych smaków, dzięki obecności lokalnych i zaprzyjaźnionych wystawców. Niestety nagła zmiana pogody uniemożliwiła obejrzenie zaplanowanego tytułu filmu do końca. Bardzo dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, niestety – zabrakło trochę szczęścia.

Kino Open Air w Głuszycy zostało wspólnie zorganizowane przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy przy wsparciu Gminy Głuszyca w ramach projektu „Piast wspiera region”. Serdeczne podziękowania dla wszystkich instytucji i osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group