Klasa A: Klasa A: Gwarek – Karolina na remis

Niedziela, 1 maja 2011, 16:11
Aktualizacja: 16:12
Autor: MDvR
Podziałem punktów zakończyła się potyczka Gwarka Wałbrzych z Karoliną Jaworzyna Śląska w meczu 22.kolejki piłkarskiej klasy A.

W spotkanie lepiej weszli gospodarze z Wałbrzycha, którzy w 17 min. objęli prowadzenie za sprawą bramki Michnickiego. W pierwszej połowie więcej z gry mieli zawodncy Gwarka, ale ni byli w stanie pokonać golkipera przyjezdnych po raz drugi. Co nie udało się miejscowym wyszło piłkarzom Karoliny. Tuż przed przerwą wyrównał Ignatowicz i było 1:1. Po zmianie stron lepiej zagrali gracze z Jaworzyny Śląskiej, ale nie byli w stanie po raz drugi trafić do wałbrzyskiej siatki. W 66 min. drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został strzelec bramki dla Karoliny Ignatowicz, mimo to wynik nie uległ zmianie. W Wałbrzychu spotkali się dziś sąsiedzi z ligowej tabeli, podział punktów z pewnością nikogo nie satysfakcjonuje, w przypadku zwycięstwa ekipy z Bystrzycy Górnej, lider odskoczy już piątej Karolinie na 11, a szóstemu Gwarkowi na 13 punktów.