Czytających: 5537

Bystrzyca Górna: Klasa A: Kolejna porażka Czarnych

Środa, 28 października 2009, 13:34
Aktualizacja: 13:40
Zespołowi Czarnych Wałbrzych nie udało się po raz kolejny zdobyć, ani jednego punktu. Podczas XI kolejki piłkarze trenujący na co dzień przy ul. Wrocławskiej ulegli LKS–owi Bystrzyca Górna 1:3.

Czarnym w tym sezonie zupełnie nie idzie. Bystrzycki LKS w ostatnich dwóch spotkaniach także zanotował porażki. Można było więc spodziewać się każdego wyniku. Niestety wałbrzyszanie pierwszego gola stracili już w 5 minucie. Malisz dograł dokładną piłkę wzdłuż linii bramkowej do Somali, a ten bez problemów skierował ją do siatki. W 20 minucie po rzucie z autu, Michalski głowa zgrał futbolówkę do Malisza, a ten podwyższył wyniki na 2:0 dla gospodarzy. W pierwszej częsci gry rezultat nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie za grę wzięli się goście. W 65 minucie zdobyli nawet bramkę kontaktową. Niestety w końcówce meczu ponownie Łukasz Somala zaskoczył golkipera Czarnych, ustalając wyniki na 3:1 dla LKS-u.

Wałbrzyszanie przegrali 9 spotkanie w tym sezonie i pozostają na 14 miejscu w tabeli. Do trzynastej Wierzbianki Wierzbna tracą już 6 oczek.

LKS Bystrzyca Górna - Czarni Wałbrzych 2:0 (3:1)
LKS: Markowski - Szewczyk w, Szewczyk K, Klemiński, Paszkowski, Sonala, Michalski, Fiałkowski (46 Łazarczyk), Sajdak, Niedziałkowski (56 Szyszka), Malisz (46 Michałkiewicz) (73 Łysoń)