Czytających: 4037

Pszenno: Klasa A: Skalnik wygrywa i pozostaje wiceliderem

Wtorek, 17 listopada 2009, 9:46
Aktualizacja: 9:51
Ekipa Skalnika Czarny Bór pokonała w ostatnim meczu rundy jesiennej Cukrownika Pszenno 1:0. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwo czarnoborzanie utrzymali pozycję wicelidera rozgrywek.

Spotkanie do ciekawych nie należało, a obie ekipy nie miały zbyt wielu sytuacji na zdobycie bramek. Jedynie w 23 minucie, po samobójczym trafieniu jednego z obrońców Cukrownika, zwycięskiego jak się później okazało gola strzelili gracze z Czarnego Boru. Przy tej bramce asystę zapisał sobie wykonawca rzutu rożnego Mariusz Witek. Jeszcze w pierwszej częsci gry ekipa z Pszenna trafiła do siatki gości, ale sędzia gola nie uznał dopatrując się spalonego Kutela.

W drugiej połowie gospodarze wciąż nieskutecznie próbowali doprowadzić do wyrównania, ale sztuka ta im się nie udała. W 78 minucie natomiast za dyskusję z arbitrem czerwonym kartonikiem ukarany został jeden z graczy Cukrownika.

Skalnik po 15 kolejkach, z 1 punktem straty do lidera, zajmuje druga pozycję w tabeli. Ekipa z Czarnego Boru jest najskuteczniejszą drużyna ligi. Ma zdobytych, aż 61 bramek, co daje ponad 4 trafienia na mecz. Oby tak dalej!

Cukrownik Pszenno - Skalnik Czarny Bór 0:1 (0:1)
Skalnik: Wyszowski - Masiel, Frankiewicz, M.Jędrzejczyk (46 Skoczeń), Ptasiński, Witek, Pyrdoł, Lasek, Pływaczyk (85 Pudełko), Kois