Czytających: 4721

Wałbrzych: Klasa A: Zagłębie znokautowało Venusa

Czwartek, 16 września 2010, 13:31
Aktualizacja: 13:32
W kolejnym meczu klasy A beniaminek, czyli ekipa Zagłębia Wałbrzych, odniosła pewne zwycięstwo pokonując 6–0 drużynę Venusa Nowice.

Potwierdziło się, że zespół Zagłębia będzie szczególnie groźny na własnym obiekcie. Ekipa z Wałbrzycha nabiera doświadczenia z każdym ligowym meczem i już wkrótce powinna być groźna dla wszystkich.

Sam mecz z Venusem przebiegał pod dyktando piłkarzy z Wałbrzycha. Zagłębie bez większych problemów radziło sobie z gośćmi. Piłkarze z Wałbrzycha raz po raz przedostawali się na pole karne gości, a kolejne gole były tylko kwestią czasu. Około 20 minuty spotkania miał miejsce niemiły incydent, kiedy grupa pseudokibiców Górnika wtargnęła na stadion, a salwujący się ucieczką kibice Zagłębia wbiegli na murawę. Sędzia przerwał mecz. Goście z Nowic domagali się odgwizdania walkowera, ale po około 15 minutach sytuacja się uspokoiła i arbiter nakazał dokończyć zawody. Gole dla Zagłębia w tym meczu zdobyli: Śmieszek -2, Wojciechowski, Borowiak, Brudniak i Szymaniak.

Zagłębie Wałbrzych – Wenus Nowice 6-0