Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3362
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kłótnia byłych partnerów

Środa, 9 lutego 2022, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: Kłótnia byłych partnerów
Fot. KMP Wałbrzych
Kolejni trzej zatrzymani od niedzielnego do poniedziałkowego wieczora przez wałbrzyskich policjantów mężczyźni odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków.

W niedzielny wieczór – około godziny 17:30 - policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy udali się na interwencję domową na Stary Zdrój. W jednym z mieszkań w tej dzielnicy zastali 31-latka, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Po zważeniu okazało się, że można z nich było wykonać blisko 200 porcji handlowych tych środków psychotropowych.

Tego samego dnia około godziny 19:00 funkcjonariusze prewencji drugiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o konflikcie pomiędzy byłymi partnerami w dzielnicy Nowe Miasto. Ostatecznie oboje doszli porozumienia, ale przy 28-latku policjanci znaleźli narkotyki. Również była to amfetamina.

W poniedziałkowy wieczór mundurowi z zespołu wywiadowców odwiedzili natomiast jedno z mieszkań na Białym Kamieniu. Mundurowi podejrzewali, że 26-latek może ukrywać w mieszkaniu narkotyki, co potwierdziło się podczas wykonywanych czynności. Mężczyzna środki odurzające w postaci marihuany miał przy sobie.

Wszyscy podejrzani w trakcie czynności procesowych przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
25%
Złości
2
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group