Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4181
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Klub Radnych zabiera głos

Piątek, 6 września 2019, 13:37
Aktualizacja: Niedziela, 8 września 2019, 9:04
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Klub Radnych zabiera głos
Fot. PAW
Wczoraj zaprezentowaliśmy pismo, jakie z aresztu do radnych i mieszkańców przesłał burmistrz Boguszowa–Gorc Jacek C. Dziś prezentujemy stanowisko Klubu Radnych Radni Razem dla Boguszowa–Gorc.

"Szanowni Państwo, Szanowni Mieszkańcy Boguszowa -Gorc. ... Chcemy Państwu przedstawić stanowisko Klubu Radnych Razem dla Boguszowa Gorc.

Dzisiejsza sesja zwołana dosłownie na kolanie / sesja rady NADZWYCZAJNA , pokazała po raz kolejny szczyt marazmu, w jaki popadli Radni z KWW Jacka Cichury oraz koalicyjni z KWW Sławomira Wójcika. Mimo interwencji ze strony naszego Klubu, projekt zmian w uchwale budżetowej naszego miasta został poddany pod głosowanie. Wynik oczywiście pozytywny dla popierających Pana Burmistrza przebywającego w areszcie. Jednakże chcemy głośno podkreślić że zmiany, Panie i Panowie Radni w tak ważnej uchwale jaką jest uchwała Budżetowa nie dokonuje się w taki sposób jak to zrobiono dzisiaj. Nie będziemy przytaczać w tym oświadczeniu terminów obowiązujących w przedłożeniu Radnym dokumentów, ale pisanie uchwały z błędami Rachunkowymi jest niedopuszczalne i karygodne. Tu gratulujemy serdecznie Radnemu Wiśniewskiemu Marcelemu oraz Szczeklikowi Martinowi, że interweniowali, wskazywali pomyłki zarówno w liczbach jak i niedotrzymaniu ustawowo przyjętych reguł przeprowadzenia sesji nadzwyczajnej. My jako Radni Klubu Radnych Razem dla Boguszowa Gorc mieliśmy nadzieje że zwołując sesję nadzwyczajną przez Przewodniczącego Urbaniaka Stanisława na wniosek zastępcy Burmistrza, przedstawione zostaną chociaż plany przesunięć środków na ewentualne finansowanie przedłużenia linii nr 2 do Starego Lesieńca , a nie zupełnie nieprzygotowane zmiany do projektu uchwały budżetowej. Na koniec składamy podziękowania Panu Radnemu Krajewskiemu Krzysztofowi za wskazanie naszego Klubu jako Radnych pilnujących spraw mieszkańców. Bo to że zabieramy głos Panie Radny Krajewski to nasz obowiązek nałożony przez wyborców którzy nam zaufali, a nie nasza złośliwość jak to Pan ocenił w swoim kolejnym nieprzemyślanym wystąpieniu. Na koniec w celu informacji dla mieszkańców pragniemy podkreślić iż list odczytany przez Przewodniczącego Rady od Pana Burmistrza oraz oświadczenie Radnej w dalszym ciągu ściąga negatywne reakcje i tak już mających złe nastawienie mieszkańców. Pozwólmy służbom zakończyć działania, sądom określić winę lub jej brak, a takie wystąpienia zostawmy do momentu prawomocnych wyroków.

Radni Razem dla Boguszowa Gorc".

Pisownia oryginalna

Twoja reakcja na artykuł?

10
37%
Cieszy
1
4%
Hahaha
5
19%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
19%
Złości
6
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group