Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2051
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klub Radnych zabiera głos

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Piątek, 6 września 2019, 13:37
Aktualizacja: Niedziela, 8 września 2019, 9:04
Autor: red
Fot. PAW
Wczoraj zaprezentowaliśmy pismo, jakie z aresztu do radnych i mieszkańców przesłał burmistrz Boguszowa–Gorc Jacek C. Dziś prezentujemy stanowisko Klubu Radnych Radni Razem dla Boguszowa–Gorc.

"Szanowni Państwo, Szanowni Mieszkańcy Boguszowa -Gorc. ... Chcemy Państwu przedstawić stanowisko Klubu Radnych Razem dla Boguszowa Gorc.

Dzisiejsza sesja zwołana dosłownie na kolanie / sesja rady NADZWYCZAJNA , pokazała po raz kolejny szczyt marazmu, w jaki popadli Radni z KWW Jacka Cichury oraz koalicyjni z KWW Sławomira Wójcika. Mimo interwencji ze strony naszego Klubu, projekt zmian w uchwale budżetowej naszego miasta został poddany pod głosowanie. Wynik oczywiście pozytywny dla popierających Pana Burmistrza przebywającego w areszcie. Jednakże chcemy głośno podkreślić że zmiany, Panie i Panowie Radni w tak ważnej uchwale jaką jest uchwała Budżetowa nie dokonuje się w taki sposób jak to zrobiono dzisiaj. Nie będziemy przytaczać w tym oświadczeniu terminów obowiązujących w przedłożeniu Radnym dokumentów, ale pisanie uchwały z błędami Rachunkowymi jest niedopuszczalne i karygodne. Tu gratulujemy serdecznie Radnemu Wiśniewskiemu Marcelemu oraz Szczeklikowi Martinowi, że interweniowali, wskazywali pomyłki zarówno w liczbach jak i niedotrzymaniu ustawowo przyjętych reguł przeprowadzenia sesji nadzwyczajnej. My jako Radni Klubu Radnych Razem dla Boguszowa Gorc mieliśmy nadzieje że zwołując sesję nadzwyczajną przez Przewodniczącego Urbaniaka Stanisława na wniosek zastępcy Burmistrza, przedstawione zostaną chociaż plany przesunięć środków na ewentualne finansowanie przedłużenia linii nr 2 do Starego Lesieńca , a nie zupełnie nieprzygotowane zmiany do projektu uchwały budżetowej. Na koniec składamy podziękowania Panu Radnemu Krajewskiemu Krzysztofowi za wskazanie naszego Klubu jako Radnych pilnujących spraw mieszkańców. Bo to że zabieramy głos Panie Radny Krajewski to nasz obowiązek nałożony przez wyborców którzy nam zaufali, a nie nasza złośliwość jak to Pan ocenił w swoim kolejnym nieprzemyślanym wystąpieniu. Na koniec w celu informacji dla mieszkańców pragniemy podkreślić iż list odczytany przez Przewodniczącego Rady od Pana Burmistrza oraz oświadczenie Radnej w dalszym ciągu ściąga negatywne reakcje i tak już mających złe nastawienie mieszkańców. Pozwólmy służbom zakończyć działania, sądom określić winę lub jej brak, a takie wystąpienia zostawmy do momentu prawomocnych wyroków.

Radni Razem dla Boguszowa Gorc".

Pisownia oryginalna

Twoja reakcja na artykuł?

10
37%
Cieszy
1
4%
Hahaha
5
19%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
19%
Złości
6
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~marcin 6-09-2019 13:55
czemu ten PSL-owski złodziej jest jeszcze burmistrzem ??
~Mieszkaniec 6-09-2019 17:17
do: ~marcin (13:55)
Bo nie jest z PSL, zdążył się wypisać i pójść własną drogą, jaką to widzimy. Krzyżyk mu na drogę i miłej odsiadki.
~Husky 37 6-09-2019 21:57
do: ~marcin (13:55)
Taki on z PSL jak Kaczyński. Został namszczony przez Pis i jego wyborcy go wybrali . Przestań zakłamywać prawdę. Złodziej to złodziej i tyle.
~Lewica 6-09-2019 14:21
Kto to pisał sd czy jaki inny madrala.
~Ada 6-09-2019 14:35
Jestecie Panowie nader niekonsekwentni. Napisaliście Apel do Jacka C. aby zrzekł się zajmowanego stanowiska. Na poprzedniej sesji byliście oburzeni , że adresat apelu nie odpowiedział Wam. Teraz krzyk , że odpowiedział ale po co list został upubliczniony. Ciągle przedstawiacie Go jako osobę winną i skazaną , a na końcu Waszego oświadczenia stwierdzacie , że trzeba czekać na wyrok sądu -gdzie logika i konsekwencja w działaniu . Jest to działanie ewidentnie pod publiczkę i to tę zacietrzewiona.
~Bog-Gorce 6-09-2019 14:51
Krajewski jeden dzień przyszedł na dzikowiec pracować w białych tenisowkach i było mu ciężko lepiej żyć z radnego .!
~Lulka 6-09-2019 15:54
Banda pieniaczy a nie klub radnych. Zmiany w budżecie zostały wprowadzone w związku dotacją otrzymaną na wybory parlamentarne. Wszystko odbyło się zgodnie ze statutem Miasta. Dzięki tym zmianom nasi strażacy otrzymają przy pomocy finansowej PSP nowy wóz typu lekkiego ,można uruchomić budżet obywatelski. Najgorzej jak kilku niedouczonych facetów wszelkimi sposobami próbuje postawić na swoim i działać swoją pseudo mądrością na szkodę mieszkańców i mieszać im w głowach.
~Jan 6-09-2019 15:58
To jest nie urząd i radni to są cyrkowcy , a ich ,,treser ,, siedzi w areszcie i oczekuje nagrody
~nadzieje dla glupich 6-09-2019 17:25
Niech mieszkańcy zrobią referendum, czy chcą takiego burmistrza czy nie, jeśli Jacek C. nie chce sam odejść. Moim zdaniem powinien ustąpić, zabrać swoje zabawki i swoje laleczki typu Drapka i Luczek. Jeśli Jacek C. został złapany na gorącym uczynku jak informowały służby, to zapadnięcie wyroku to kwestia czasu, chyba że łudzi się że ktoś go wybroni.
~Mieszkaniec 6-09-2019 20:33
Czy radni (jedni i drudzy!) zajmują się czymś po za robieniem afer?! Do roboty polecam się zabrać, w końcu bo po to zostaliście wybrani!!! Ulica Młodzieży Polskiej nie była zamiatana od czasu kiedy zlikwidowano kopalnie barytu! A dziury są tam takie, że koła można zgubić, nie wspomnę o oświetleniu!!! Na dawną przeróbkę barytu dalej tirami zwożone są śmieci! Plac zabaw w centrum (poniżej biblioteki) jest dewastowany w biały dzień i nikt z tym nic nie robi! To są prawdziwe problemy mieszkańców, a nie jakieś listy i inne pierdoły!
~Iki 7-09-2019 1:19
Bambuszów do zaorania

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group