Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4865
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kobiece salony filmowe w Galerii Victoria

Niedziela, 20 marca 2011, 9:41
Aktualizacja: 9:42
Autor: PAW
Wałbrzych: Kobiece salony filmowe w Galerii Victoria
Fot. red
W poniedziałek, 21 marca 2011 roku, w Galerii Victoria w Wałbrzychu zainagurowane zostaną Kobiece Salony Filmowe, czyli cykliczne pokazy filmów skierowane do kobiet.

Pierwszy pokaz, podczas którego wyświetlony zostanie film „Para na życie” w reżyserii Sama Mendesa, odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 21 marca 2011 roku, o godzinie 19.00 w kinie Cinema City w Galerii Victoria. Po projekcji filmu wszystkie panie zostaną zaproszone na spotkanie w Villa Caffee. Dodatkowo wśród uczestniczek Kobiecych Salonów Filmowych rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody ufundowane przez najemców Galerii Victoria.

W czasie Kobiecych Salonów Filmowych będą prezentowane filmy przedpremierowe oraz pozycje z najnowszego repertuaru. Kobiece Salony Filmowe to nie tylko bankiet z poczęstunkiem i muzyką, dyskusje czy losowanie atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim świetna okazja do spotkania i rozmowy z interesującymi kobietami.

- Kobiece Salony Filmowe organizowane są we Wrocławiu od 2008 roku. Cieszą się one tam tak dużym zainteresowaniem, że organizatorki postanowiły zainicjować ideę kobiecych spotkań również w innych miastach regionu. Serdecznie zapraszam na pierwszy seans, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 marca 2011 roku, w kinie Cinema City w Galerii Victoria – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor ds. operacyjnych i marketingu Galerii Victoria. „Galeria Victoria bardzo chętnie angażuje się w ciekawe inicjatywy skierowane do mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że organizatorzy Kobiecych Salonów Filmowych wybrali nasze centrum handlowe na miejsce pokazów i spotkań”.

Prezentowany w czasie inauguracyjnego spotkania film „Para na życie” to opowieść o emocjonalnych perypetiach młodej pary, która w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi przemierza Stany Zjednoczone. Autorami scenariusza są Dave Eggers oraz Vendela Vida,
a muzykę skomponował wokalista i autor piosenek Alexi Murdoch.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group