Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5387
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Kobiety chcą służyć w policji

Środa, 9 lutego 2022, 10:45
Aktualizacja: 10:46
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Kobiety chcą służyć w policji
Fot. KMP Wałbrzych
8 lutego w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczystość ślubowania dwóch nowo przyjętych w dodatkowym naborze do służby policjantek. Akty ślubowania tym razem wręczył I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu młodszy inspektor Tomasz Kościcki. W najbliższych tygodniach, w związku z odejściem kilku kolejnych doświadczonych funkcjonariuszy na zasłużoną emeryturę, do obsadzenia będą następne wakaty.

Służba w Policji cały czas cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Osoby odchodzące na emeryturę zastępowane są nowymi policjantami. Każdy kolejny nabór w pełni pokrywa występujące w naszej jednostce wakaty. Dlatego wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i czują, że Policja to jest właściwe dla nich miejsce zapraszamy w nasze szeregi. Policjant to zawód wyjątkowy i prestiżowy.

To jednak nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęcają do wstąpienia w nasze szeregi. Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć, na to by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa.

Przypominamy, że służbę w Policji może pełnić obywatel Polski:

- o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,
- posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
- posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą osobiście złożyć dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00. Informacje w tych samych godzinach można uzyskać również telefonicznie pod numerami telefonów 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.

W tym roku na Dolnym Śląsku planowanych jest obecnie pięć przyjęć nowych policjantów do służby:

7 marca 2022 r
14 czerwca 2022 r
2 sierpnia 2022 r.
19 września 2022 r.
29 grudnia 2022 r.

Twoja reakcja na artykuł?

4
20%
Cieszy
5
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
10
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group