Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2753
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolarskie zmagania w Przesiece, wygrali faworyci

Wiadomości: Przesieka
Poniedziałek, 9 maja 2011, 14:26
Aktualizacja: Wtorek, 10 maja 2011, 13:56
Autor: MDvR
Fot. Robert Ignaciak
II edycja AZS MTB CUP 2011 – ogólnopolskiego cyklu zawodów cross–country rozegrana została 7 maja w sercu Karkonoszy, w Przesiece. Na starcie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Wałbrzycha, poniżej szczegółowe wyniki zawodów.

Wyniki

Kategoria open mężczyźni U-23 – dystans 8 x 45km
1. Łukasz Milewski (UKS WYGODA BIAŁYSTOK) - 05:28:49,16
2. Michał Rynienko - - 1 okr.
3. Kamil Kucaba (UNIQA LKKG TORO BIKE) - - 1 okr.
4. Bartosz Moskwa (KPSWJG/BIKESTACJA.PL) - - 1 okr.
5. Paweł Wieteska (UNIQA LKKG TORO BIKE) - - 2 okr.
6. Sebastian Wolny - - 4 okr.

Kategoria elita mężczyzn – dystans 8 x 4,5km
1. Artur Miazga (KS LECHIA PIECHOWICE) - 01:49:35,13
2. Paweł Farion (NISSAN WIM AZS UTP BYDGOSZCZ) - 01:50:47,73
3. Zbigniew Wiktor (NORTHTEC-BIKE TEAM) - 01:52:26,49
4. Paweł Król (WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI) - 01:56:22,93
5. Łukasz Putz (KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNO -PRZYRODNICZEGO BYDGOSZCZ) - - 1 okr.
6. Michał Juśko (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 1 okr.
7. Mateusz Nowicki (AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ) - - 1 okr.
8. Bartosz Owczarek (KLIWER BIKE TEAM) - - 1 okr.
9. Rafał Boroński (BIKESTACJA.PL) - - 1 okr.
10. Piotr Grześ (AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ /) - - 4 okr.

Kategoria open elita mężczyzn – dystans 8 x 4,5km
1. Roman Antczak (FORMICKI-BIKE) - 05:36:02,79
2. Piotr Bereźnicki (FORMICKI BIKE) - - 1 okr.
3. Tomasz Sawicz (UNIQA LKKG TORO BIKE) - - 1 okr.
4. Wojciech Bujak (TEAM PODGÓRZYN) - - 4 okr.

Kategoria AZS U-23 kobiet – dystans 5 x 4,5km
1. Weronika Rybarczyk (AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ) - 01:24:32,30
2. Anna Kuniej (PWSZ KOLEGIUM KARKONOSKIE) - 01:37:20,52
3. Zuzanna Madaj (KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI POZNAŃSKIEJ) - 01:41:04,72
4. Aleksandra Łatanik (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 1 okr.
5. Natalia Zubrzycka (AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ) - - 1 okr.
6. Magdalena Chechelska (KLUB SPORTOWY AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO KATOWICE) - - 2 okr.

Kategoria AZS U-23 mężczyzn – dystans 8 x 4,5 km
1. Marek Konwa (MILKA TREK MTB RACING TEAM) - 01:42:30,57
2. Paweł Wojczak (KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK) - 01:49:57,15
3. Wojciech Baranowski (AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ) - 01:54:35,47
4. Łukasz Klimaszewski (WHIRLPOOL AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA) - 01:56:27,64
5. Adam Więcko (AZS POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA) - - 1 okr.
6. Tomasz Mach (KKW JAMA WAŁBRZYCH) - - 1 okr.
7. Michał Cieślak (WHIRLPOOL AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA) - - 1 okr.
8. Emil Gębski (AZS PWSZ WAŁBRZYCH) - - 1 okr.
9. Łukasz Jakubowski (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 2 okr.
10. Marcin Mrotek (NISSAN WIM AZS UTP BYDGOSZCZ) - - 2 okr.
11. Radosław Kubacki (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 2 okr.
12. Marcin Kowalczyk (HARO TEAM / KLUB SPORTOWY AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WROCŁAW) - - 2 okr.
13. Michał Waszak (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 2 okr.
14. Mateusz Wielgo (AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ) - - 2 okr.
15. Michał Wielosik (AZS PWSZ WAŁBRZYCH) - - 2 okr.
16. Tomasz Przybył (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 2 okr.
17. Borys Góral (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 3 okr.
18. Michał Górniak (AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA) - - 4 okr.

Kategoria open juniorek – dystans 3 x 4,5km
1. Marta Turoboś (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:49:55,39
2. Maria Ziółkowska (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:56:17,74

Kategoria open juniorów – dystans 4 x 4,5km
1. Szymon Białas (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:55:43,64
2. Maksymilian Jędrzejczyk (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:58:44,86
3. Mateusz Laszczyk (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:58:52,77
4. Marcin Mokrzycki (KENDA 4FLEX) - 01:00:31,33

Kategoria open juniorzy młodsi – dystans 3 x 4,5km
1. Kamil Wróbel (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:48:47,88
2. Szymon Wiktorowicz (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:49:32,14
3. Michał Kalinowski (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:54:23,20
4. Kamil Grenda (UNIQA LKKG TORO BIKE) - 02:21:37,83

Kategoria open młodzicy – dystans 2 x 4,5km
1. Marceli Bogusławski (LKK LUKS SŁAWNO) - 00:28:44,47

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group